Jump to content
Sign in to follow this  
ivemali

10.09.2008.

Recommended Posts

Dobro jutro radnici, seljaci i poštena inteligencijo.

Evo sam ja okrenio, uvećao i digao one nagrade sa Gamebookersa i taman mi je došlo za registrirat auto. Ovim putem bi se zahvalio organizatorima, moderatorima, administratorima i svim natjecateljima. Zanimljivo da mi je isplata na PBZ debitnu deviznu karticu sjela za nekoliko sati, puno brže nego na Moneybookers.

Danas bi narodi zapadnog Balkana koji u regati jure prema euroatlanskim integracijama mogli napravit čuda u kvalifikacijama. Poredak po težini protivnika: Makedonija, Srbija, Slovenija, Hrvatska, Crna Gora a Bosna je najveći favorit protiv Estonije.

Navodno će Englezi odigrat u sredini sa J.Cole-Lampard-Barry-Becham http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif, a naprijed igra isluženi Heskey. Tragedija za toliku zemlju da igra sa 3 mediokriteta i ofucalim plajbojem u sredini. Morali bi mi ovo večeras dobit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan i sretan odabir parova za danas, a evo par mojih prijedloga:

 

Portugal, BiH, Hrvatska 1X, Slovenija 1X, Crna Gora 1X, Bjelorusija

 

Pozdrav !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan!! Danas kvalifikacije.

 

Srbija protiv ranjene Francuske. Pošto Srbija uvek dobro odigra protiv jakih reprezentacija, a biće pojačana nekim igračima iz mlade reprezentacije, a pošto se ti mladi uvek u klope u sivilo starijih, moglo bi se igrati X ili čak tačan rezultat 0:0.

 

Hrvati protiv Engleza. Englezi žele da se osvete i tu je šansa Hrvata . Po meni pobeda Hrvata , a rezultat

 

2:0 ili možda englezi i daju jedan gol - više od toga -TEŠKO.

 

 

SVIMA http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas u mom Kruševcu igraju Srbija - Švedska ( mladi) - prijateljska .

 

Ja neću moći da gledam jer RADIM, ali mislim da će Srbija pobediti.

 

Zadnji put kad su igrali - bilo je to baraž za zadnje EP. , tada su Šveđani u prvoj pobedili sa 3:0, a u revanšu je bilo 5:0 za Srbiju.

 

 

"Drago mi je što je odlučeno da se taj meč odigra u najfudbalskijem gradu u zemlji i to pred fantastičnom publikom. Kao i sve ostale i ovaj prijateljski meč shvatam veoma ozbiljno i nadam se da ćemo zadovoljiti ukuse navijača. To je i naša obaveza", rekao je selektor Krčmarević.

 

 

Pred takvom publikom samo kec dolazi

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas u mom Kruševcu igraju Srbija - Švedska ( mladi) - prijateljska .

 

Ja neću moći da gledam jer RADIM, ali mislim da će Srbija pobediti.

 

Zadnji put kad su igrali - bilo je to baraž za zadnje EP. , tada su Šveđani u prvoj pobedili sa 3:0, a u revanšu je bilo 5:0 za Srbiju.

 

 

"Drago mi je što je odlučeno da se taj meč odigra u najfudbalskijem gradu u zemlji i to pred fantastičnom publikom. Kao i sve ostale i ovaj prijateljski meč shvatam veoma ozbiljno i nadam se da ćemo zadovoljiti ukuse navijača. To je i naša obaveza", rekao je selektor Krčmarević.

 

 

Pred takvom publikom samo kec dolazi

 

..micha svaka čast,na vrijeme sam vidio ovaj post i u 30-oj minuti na live uzo ponuđeno po 2.40 koeficijentu..doduše nije neka para ali čovjeka veseli..

 

hvala lijepa!!

Edited by baptista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro vece, pa neka veceras padnu Englezi i Francuzi ... *zaboravih Estonce i Holandjane pa i Irce

:nije:

Edited by PERKAN

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...