Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

28.04.06. Natjecanje - tipovi

Recommended Posts

Pravila natjecanja:

 

1. sudjelovati mogu svi registrirani članovi foruma

 

2. korisnik na startu dobiva 100 bodova s kojima dalje raspola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bastia(pk)-Le Havre pet 20:30 1/0 - 12,00 SS Ulog: 10/10

 

Nema me do utorka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manisaspor-Besiktas f2 3.80 @ SuperSport 19:00

 

Bešiktaš se bori za europu dok manisaspor je siguran na sredini i nema po meni ni ambicije gore ni dolje zato mislim da će bešiktaš to pobjediti s dva ili više golova razlike!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kansas City Royals - Minnesota Twins 2

 

Za Minnesotu baca Santana koji je po meni najbolji bacač lige.

 

Mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Philadelphia(1.t/k)-Buffal 12 - 0/1 5,40 SS

 

Eto nista posebno u lovu sam na pozitivne bodove, poceo sam se glupirat, jer ne mogu sve stic. Ovo je moj lucky guess !

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZA DANAS DVIJE ZIHERICE

 

AUSTRIJSKA 2. LIGA: Schwanenstadt - Kufstein tip 1

koef.: super sport 1,55

Kufstein je uvjerljivo zadnji i nemaju nikakve šanse a kamo motiva za ostanak u ligi. A što se tiče Schwanenstadta njima treba pobjeda ko oči u glavi za ostanak. Tako da je kec ko kuća.

Ulog 1010

 

Tenis

Ferrero J.C. - Almagro N. tip: over

zadnji meč njih dvojice je dobio Almagro s 2:1 u setovima. Tako da vjerujem da će i danas biti 2:1 samo nisam siguran za koga. Blagu prednost dajem

Ulog 810

koef.:

Share this post


Link to post
Share on other sites
ZA DANAS DVIJE ZIHERICE

 

AUSTRIJSKA 2. LIGA: Schwanenstadt - Kufstein  tip 1

koef.: super sport 1,55

Kufstein je uvjerljivo zadnji i nemaju nikakve šanse a kamo motiva za ostanak u ligi. A što se tiče Schwanenstadta njima treba pobjeda ko oči u glavi za ostanak. Tako da je kec ko kuća.

Ulog 1010

 

Tenis

Ferrero J.C. - Almagro N.  tip: over  

zadnji meč njih dvojice je dobio Almagro s 2:1 u setovima. Tako da vjerujem da će i danas biti 2:1 samo nisam siguran za koga. Blagu prednost dajem

Ulog 810

koef.:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maccabi Tel Aviv-Tau Ceramica

pol.-kraj 1/X

koef:29.00

kladionica supersport

ulog 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manisaspor-Besiktas f2 3.80 @ SuperSport 19:00

 

Bešiktaš se bori za europu dok manisaspor je siguran na sredini i nema po meni ni ambicije gore ni dolje zato mislim da će bešiktaš to pobjediti s dva ili više golova razlike!!!

evo da nadodam jer danas je u supersportu taj par super tip i kojeficjent na f2 je 4.50 pa ako se prihvača izmjena iti dodatak

 

Manisaspor-Besiktas (supertip) f2 4.50 @ SuperSport 19:00

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bayern II- Munchen II - 1-1 (2,90) 10/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

(28. apr, 20:30) Caen - Chateauroux tip: tacan rezultat 3:1 kvota: 12 prema gamebookers-u ulog 10/10

Pozdrav svima, danas sam jedva nasao pet minuta da napisem komentar za ovaj mec. Pre svega, Kaen je 14 meceva bez poraza, na poslednjih pet utakmica su zabelezili isto toliko pobeda. Shateru je posle dva poraza na svoj konto zabelezio pobedu protiv Grenobla 3:1. Tradicija je na strani domacina: 4:1, 4:1, 1:0 i jednom 1:1. Domacin je veliki favorit i ocekujem njegovu pobedu sa dva gola razlike. Moze gost do gola i to je glavni razlog zasto sam se odlucio za 3:1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manisaspor-Besiktas 02

 

Zadnju utakmicu je dobio Beskitas 3:1, mislim da i sada dobiva iako u gostima. Manisaspor je siguran u sredini dok Besiktasu je nadomak ruke mjesto u prva 3 i europski kupovi i lige.

 

tip 02, koef. 2.40, supersport

ulog 10

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...