Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

28.10.2008.

Recommended Posts

Dobar dan , sretan izbor ( a ima toga dosta danas ) i pun pogodak

 

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ljubitelje natjecanja H2H - Bet-at-home.com od mjeseca studenog 2008. uvodi se novina da razlika između odigranog manjeg ili većeg tečaja suparnika mora iznositi minimalno 0,050.

 

Detaljnije se može pročitati u topicu Novo u pravilima, a eventualne komentare možete i ovdje ostaviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cini mi se da je ovo OK ,samo mislim da ovo sa donjom kvotom nije potrebno,bar za sada ne vidim smisao, a za gornju je u redu.Po meni je najbitnije da su kvote ISPRAVNE i ne malo naduvane kao ponekad.

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citiram: Ukoliko je prvi natjecatelj promašio postavljeni par, njegov suparnik može postaviti svoj par sa minimalnim tečajem 1,400.

 

 

 

--> Znaci ako ja stavim par s koeficijentom 4,30 moj protivnik nemoze postavit par s 1,40, sebi da ono osigura bod!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citiram: Ukoliko je prvi natjecatelj promašio postavljeni par, njegov suparnik može postaviti svoj par sa minimalnim tečajem 1,400.

 

 

 

--> Znaci ako ja stavim par s koeficijentom 4,30 moj protivnik nemoze postavit par s 1,40, sebi da ono osigura bod!?

Zasto ne bi mogao postaviti 1.40??

 

pa razlika izmedju kvote 4.30 i 1.40 je ocito veca od ovih zadanih 0,050....

 

Ili ja nesto krivo gledam http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ljubitelje natjecanja H2H - Bet-at-home.com od mjeseca studenog 2008. uvodi se novina da razlika između odigranog manjeg ili većeg tečaja suparnika mora iznositi minimalno 0,050.

 

Detaljnije se može pročitati u topicu Novo u pravilima, a eventualne komentare možete i ovdje ostaviti.

Treba to jače zarezat (0.2 do 0.4). Ako protivnik igra 1.70 ja ću 1.76 i opet je sve isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da krivo to gledate ne smijete postaviti isti koef kao i vaš protivnik.

 

Jer ako bi se onako gledalo onda bi došlo do totalnog kolapsa igre.

 

Znači da bi svi odjednom počeli igrai X na košarku na i tvoj kolega protivnik mora postaviti veći koef od 20.00 znači mislim da je u igri pravilo zato što su neki pojedinci postavljali iste koef kao i njegovi protivnici pa su se dijelili bodovi a to je bezveze jer u ovoj igri nema nerješenog ishoda!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije se ni do sad mogao postaviti isti koeficijent?!

Bila je potrebna minimalna razlika...

 

Bez uvrede ikome..

al sto stvarno postoji netko tko bi bio toliko bedast da bi postavio isti koeficijent kao i protivnik??

Postavis za par decimala veci koeficijent i ako pogodis pobjedjujes.. ako ne, nista.. ide se dalje.

 

Iako, mislim da ova promjena nije niti potrebna...

 

Ove cudne decimale su sve mahom sa on line kladionica..

(sto je mozda teze provjeriti... ako bi netko /ako takvih ovdje ima, a mislim i vjerujem da nema/ isao namjerno varati, samo da bi za 0.01 presao protivnika na natjecanju)

na zemaljskim sve zavrsavaju deseticama, odnosno 5-icama..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije se ni do sad mogao postaviti isti koeficijent?!

Bila je potrebna minimalna razlika...

 

Bez uvrede ikome..

al sto stvarno postoji netko tko bi bio toliko bedast da bi postavio isti koeficijent kao i protivnik??

Postavis za par decimala veci koeficijent i ako pogodis pobjedjujes.. ako ne, nista.. ide se dalje.

Vjeruj mi bilo je njih sa istim koef pa smo morali stavljati rez ako su pogodili oba dvojica da je 1:1!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba to jače zarezat (0.2 do 0.4). Ako protivnik igra 1.70 ja ću 1.76 i opet je sve isto.

Ne slazem se... cemu ogranicavati izbor protivnickog para?

Pogodi visi tecaj i kraj duela..

 

S bodovanjem manjeg pogodjenog tecaja rjesili smo se hazarderskih gadjanja, ili kao sto Tvicenti kaze trazenja x-eva u kosarci..

 

Evo konkretno iz B grupe u finalno razigravanje za 1. odnosno 3. mjesto..

dosli su sasvim zasluzeno Tvicenti s najvecim pogodjenim tecajem 1,950, 11 VT i 4 MT

i Mostovoj s 2,050 i pogodjenih 7 VT i 8 MT...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjeruj mi bilo je njih sa istim koef pa smo morali stavljati rez ako su pogodili oba dvojica da je 1:1!!!

Iskreno, nisam primjetila.. al to igranje istog koefa mi je u svakom slucaju bezveze i nepotrebno. Edited by m&m

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...