Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

29.10.2008.

Recommended Posts

..ma dajte šta se prepucavate oko gluposti..ono ko da su trebali igrati Barcelona i Real..dajte ljude ne budite smiješni...

zašto gluposti????? meni je važnija utakmica Rijeke i Dinama nego ona Reala i Barcelone......

 

Nije u pitanju pravda ili nepravda u pravilima piše da klub ima pravo na odgodu ako su mu tri golmana bolesna a Dinamo je prijavio da su sva tri golmana ili ozljeđena ili bolesna, i sva tri su bili kod liječnika koji je dao zdravstveno stanje da su bolesni i HNL je morao dati odgodu utakmice jedino je Dinamo mogao inzistirati na odigravanju utakmice!!! Sve piše u HNL pravilniku!!!

Jel ti to Mamić rekao.....ili možda Brezni....

utakmice mogu odgoditi u tri slučaja:

1.) ako klubu nedostaju dva ili više hrvatska reprezentativca,

2.) u slučaju dana žalosti,

3.) u slučaju elementarne nepogode.

ja ne vidim da postoji mogućnost odgode u slučaju bolesti igrača, ili ovo o golmanima o čemu ti pričaš......a i ta ti ne drži vodu jer još dan prije utakmice Dinamo je prijavio ozlijedu Butine i bolest Lončarića a prijavu zaključili;

Budući da su dva golmana out, a četvrtog nemamo, ulogu rezervnog vratara preuzet će Mario Jozić, trener vratara Dinama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam od kuda ti to ali i Kelava je stavljen na listu bolesnih a koliko ja znam a 100% sam siguran Jozić nije registriran za prvenstvo!!!

 

Tako da ne znam di si to uzeo a ovo što si napisao si uzeo sa 24 sata i oni nisu napisali kompletno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...