Jump to content
Sign in to follow this  
Goran1

NHL 25.04.

Recommended Posts

Ma vidio sam.

Carolina gubila 3:0, pa su poveli 4:3, zatim gubili 5:4, ponovno poravnali na 5:5 i onda spušili 6:5

A da ne ka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidiš nema X na online kladi http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif tako da me to ne brine, samo tko ce dobiti !

 

Jucer bi ja pogodio OVER sa buffalom .. nemoguce http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif Toliko o nabrijanosti momcadi !

 

Al baš zato što su svi nabrijani ne treba tu glavom bez obzira na favorite, Detroit je fakat jak, no ima puno muka sa EDM !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Detroit završio 3:3 i naravno zajebo me za 550 Kn. ( pogodio sam baseball i još samo čekao Detroit )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj savjet (iz iskustva), ne miksaj sportove. Na listiću odigraj ili sve bejszbol, pa single hokej ili obrnuto, ako imaš situaciju u kojoj si se našao sa Detriotom. Ovdje na takmičenju ja miksam parove, ali inače u stvarnosti samo jedan sport na listić.

 

Sretno dalje,

 

Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuto sorry, meni je mrak to mješanje, od svega po jedan zicer.

 

Bolje mješat ali sigurnije parove nego joj fali mi koef. pa bubat nekoga na tenisu ili negdje, pa zezne listić !

 

Eto vidite zašto se svi trebamo kladiti online, ja sam na Detroitu sada dobio 1 koef. Iako je on na kraju izgubio, a ja sam stavio na njegovu pobjedu. To kada je X mi se poništi, a kada je pobjeda prizna. Da je pobjedio nakon X-a ja bi dobio !

 

Trebali bi se svi kladit kako sam napisao u private dijelu, i točka, fakat bi nam bilo mrak, isplati se probat. Ako netko

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam veeelllliiikki fan new jersey devilsa vech 13god. ih pratim (imam dres s potpisom mog naj igraca martina brodeura) i kako god bilo navijam za njih....a prije svake oklade gledam game preview na nhl.com..puno korisnih info..zasad mi je tocnost oko 69% koristim i betting genius za pomoch....sretno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošao marius na naš forum. Sada kad si upoznao rubrike na javnom dijelu foruma kreni u postavljanje i analiziranje parova. Ako si tata-mata za NHL piši ovdje samo o tome koliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno ja imam sada dobitak tj. prolaznost oko 85% na nhl ! Pratim i sve, ali najva

Share this post


Link to post
Share on other sites

montreal-carolina 2 (neigra Koivu za montreal 4 tekme,carolina ima velike sanse i da povede)

philadelphia-buffalo 2 (flyersi su izgubili zadnjih osam utakmica u playoffu kad su gubili seriju 2-1,a sabresi su u seriji 5 pobjeda kad su vodili 2-1)

colorado-dallas 1 (avalanche unishtava starse i u 4-tvrtoj)

sretno svima (pa i meni)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...