Jump to content
Sign in to follow this  
PERKAN

16.12.2008.

Recommended Posts

Na H2H pravi starinski meč.....tvicenti-orijent.....oba postavljamo par u 00:00

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na H2H pravi starinski meč.....tvicenti-orijent.....oba postavljamo par u 00:00

A šta ću kada sam se tek probudio u 23:00 onda mi nije bilo teško pričekati sat vremena da stavim par! Vidim tvoj je stavljen skroz pretkraj ovoga 00:00!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta ću kada sam se tek probudio u 23:00 onda mi nije bilo teško pričekati sat vremena da stavim par! Vidim tvoj je stavljen skroz pretkraj ovoga 00:00!!!

Bit će da smo kliknuli u isti čas, jer kad sam ja stisnuo add reply tvog para još nij bilo........

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta ću kada sam se tek probudio u 23:00 onda mi nije bilo teško pričekati sat vremena da stavim par! Vidim tvoj je stavljen skroz pretkraj ovoga 00:00!!!

Jesam ti rekao da je tvoj negdje pred kraj 00:01!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam ti rekao da je tvoj negdje pred kraj 00:01!

vidiš vraga.....ovo mi se prvi put dogodilo

btw zadnjih mjeseci uvijek dobro krenem u H2H.......u prvom krugu uvijek imam koef preko 3 (jednom čak 9) i drugi krug ide me dobro, a u trećem uvijek uletim u neku crnu seriju i izgubim volju

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidiš vraga.....ovo mi se prvi put dogodilo

btw zadnjih mjeseci uvijek dobro krenem u H2H.......u prvom krugu uvijek imam koef preko 3 (jednom čak 9) i drugi krug ide me dobro, a u trećem uvijek uletim u neku crnu seriju i izgubim volju

Kod mene je ako dođem do trećeg kola velika vjerovatnost da idem do kraja na jedno od 1-3 ali vidjet ćemo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ja ako pocnem nizati promasaje odustanem nakon prvih par dana...pogotovo na expekt natjecanju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ja ako pocnem nizati promasaje odustanem nakon prvih par dana...pogotovo na expekt natjecanju...

Ma ne Expektu ja uvijek brzo odustanem! Nije to za mene! JA više volim ovaj H2H što se vidi i iz rezultata!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je ako dođem do trećeg kola velika vjerovatnost da idem do kraja na jedno od 1-3 ali vidjet ćemo!!!

Želim ti da osvojiš.....mene i ako prođem dalje omest će onaj božićni tjedan.....neću bit doma pa.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Želim ti da osvojiš.....mene i ako prođem dalje omest će onaj božićni tjedan.....neću bit doma pa.......

 

Hvala na željama ja sam doma za sve praznike.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...