Jump to content
orijent

Prijedlog za dopunu pravila u H2H

Recommended Posts

Slučaj je slijedeći;

moj protivnik u H2H postavlja par sa tečajem 1.45, ja zbog bodova tražim i postavljam par sa većim tečajem..........moj par prolazi, dok se njegov odgađa, i on koristi svoje pravo da postavi novi par. I sve je naizgled u redu, međutim njegov novopostavljeni par ima tečaj veći od mog i u slučaju pogotka on će dobiti dva boda. Svi znamo da u H2H natjecanju svoju ulogu ima i taktiziranje (u ovom slučaju čekanje da protivnik prvi postavi par), ali postoje i slučajevi u kojima se natjecatelj nađe u situaciji da mu 1 bod ne znači ništa, već za prolaz u idući krug treba 2 boda. Dogodi li mu se ovakav slučaj u takvoj situaciji bit će ,ako ništa drugo, nepravedno. Zato predlažem da se ovakva "nepravda" uredi pravilom.........

Edited by orijent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobno bih volio da sve bude idealno, međutim ne znam na koji način to postići.

 

Kako bi pravilo trebalo glasiti, kada si ti dobio dva boda, a tvoj suparnik nula iako je postavio zamjenski par, kojeg je promašio.

 

Ja bih rekao, 'mnogo vike, ni za što.'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim neki topic gdje bi napisao ovo , pa mi se ovaj cini najprikladniji.

Zasto bi se priznao par postavljen u 0.55 po bilo kojem vremenu , ako se kazaljka pomice poslije 0.00 a rok za postaviti je ponoc.

Nije da ulazem sluzbeni prigovor , nego mi objasnjenje bode oci. Da nisam njega procital ne bi ni primjetil da je postano prekasno.

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim neki topic gdje bi napisao ovo , pa mi se ovaj cini najprikladniji.

Zasto bi se priznao par postavljen u 0.55 po bilo kojem vremenu , ako se kazaljka pomice poslije 0.00 a rok za postaviti je ponoc.

Nije da ulazem sluzbeni prigovor , nego mi objasnjenje bode oci. Da nisam njega procital ne bi ni primjetil da je postano prekasno.

pozdrav

Bit će da si nešto krivo razumio. Par je postavljen ispravno po 'starom' vremenu u 23:55 koje je tada vrijedilo za postavljanje parova. Pomicanje kazaljki je bilo u 02:00, a shodno tome svi jučerašnji postovi danas imaju upisano jedan sat unaprijed. 

 

Lijep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bit će da si nešto krivo razumio. Par je postavljen ispravno po 'starom' vremenu u 23:55 koje je tada vrijedilo za postavljanje parova. Pomicanje kazaljki je bilo u 02:00, a shodno tome svi jučerašnji postovi danas imaju upisano jedan sat unaprijed. 

 

Lijep pozdrav.

ahaaaa http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_redface.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravila natjecanja H2H - bwin.com

   (40 natjecatelja - 31 dana)

 

 ...........

 

U završnici se do tada osvojeni bodovi i tečajevi poništavaju, a osam (8) natjecatelja kreću u novo osvajanje bodova i tečajeva. Natjecatelji se opet natječu svaki sa svakim, a prva četiri natjecatelja će podijeliti nagrade za prvo, drugo, treće i četvrto mjesto ovisno o tome koliko su u završnici osvojili bodova, a u slučaju istog broja bodova odlučivat će veći pogođeni tečaj. U završnicu se ne mogu plasirati natjecatelji koji su u prošlomjesečnom natjecanju osvojili nagrade u ovom natjecanju, već umjesto njih ulaze natjecatelji koji se po redosljedu osvojili najviše bodova ili pogodili veći tečaj (u slučaji istog broja bodova). 

.....................

 

ovo ubija natjecateljski duh, kome je stalo do usebara nemože ga osvojiti, zašto bi netko tko je u prošlom mjesecu osvojio nagradu onda ikako igrao u sljedećem mjesecu ako bar nemože usebar pobjednika osvojiti.... predlažem dopuštanje prošlomjesečnom pobjedniku ulazak u završnicu samo nek nemože osvojiti nagradu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/crossfingers.gif 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo ubija natjecateljski duh, kome je stalo do usebara nemože ga osvojiti, zašto bi netko tko je u prošlom mjesecu osvojio nagradu onda ikako igrao u sljedećem mjesecu ako bar nemože usebar pobjednika osvojiti.... predlažem dopuštanje prošlomjesečnom pobjedniku ulazak u završnicu samo nek nemože osvojiti nagradu

Mudro zboriš. Ovo se može i odmah usvojiti, pa tko želi userbar, ukoliko ga osvoji može ga i dobiti više puta uzastopno, ali neće nažalost uzastopno moći osvojiti nagradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...