Jump to content
Sign in to follow this  
NikolaG

Postanite dioni�ar

Recommended Posts

Od vas trazim samo 2 minute vaseg vremena i to vam se mozda jednom isplati, a mozda i meni...

Naime u rujnu 2008 godine u Londonu je osnovana tvrtka me2everyone Limited... Tim velikih strucnjaka pokusat ce napravit jednu od najposjecenijih stranica na internetu do 2012 godine...

Firma ima pocetni kapital od 18,000,000 funti sta joj daje 18,000,000,000 dionica po cijeni od 0,001 funte svaku... Za prvu registraciju dobijete 1000 dionica i to sve potpuno besplatno, a za svaku osobu koja za stranicu dozna od vas, i preko vas se registrira dobijete jos 3000 dionica... To se sada mozda cini kao nista... Ali firma ima plan koji bi cijenu dionica do 2012/2013 trebao dignuti do nekih 0,58 funti po komadu...

To je vec nesto... Znaci prijavite se i nadete jednu osobu sto vam daje ukupno 4000 dionica... 2013. godine sa cijenom od 0,58 finti po komadu imali biste 2320 funti zarade... Bez ikakvih ulaganja i ikakve muke...

Vaš cilj je ako se odlucite malo pozabaviti ovime navesti ljude da se prijave preko vas i tako dobijati besplatne dionice...

Ja vas ovim putem molim da se prijavite na tu stranicu preko mene i pomognete mi u skupljanju dionica... Mozda nekad budu i vrijedile nesto... Vi nista ne gubite, samo pomazete...

Pokazite kakvi ste ljudi i izdvojite 1 minutu svoga vremena za registraciju i to mozda jednog dana ispadne jako dobro djelo...

Svako nekoliko dana stavljat cu novi post... Hvala vam svima uopce na citanju ovoga...

www.me2everyone.com/52913-ovo vam je link za pocetak vaseg dionicarstva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da svima uštedim vrijeme... Sve ovo je samo jedna u nizu prevara "kako bez ičega do velikog bogatsva"... Nemojte nasjedati na ovo jer stvarno od toga nema ništa...

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...