Jump to content
Sign in to follow this  
orijent

03.04.2009.

Recommended Posts

pa posušje ima 5 utakmica kući koliko i velež i travnik, vjerovatno svi kući dobivaju, posušje da bi se spasilo mora 7 bodova donjet sa gostovanja uz to da ni velež ni travnik ne dobiju nigde u gostima, laktaši su realni za kupit, nisu u zoni ispadanja a nije im ni platežna moć velika... jer ode mu sutra travnik na 6 bodova, to se teško stiže, atablica je od trećeg kola ovakava ko i danas...

dakle po tebi bi moglo bit namješteno http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

..kad smo kod bosanaca vec bas prije na TV-u gledao kako je Ćiro ujedinio BiH..baš zakon,bosanci su isto jako vatreni navijači!! Svaka im čast!!

ma kakav ciro i ujedinjenje

jel znas i jednog hrvata iz mostara ili capljine da je dosao u zenicu i navijao za bih

ne voli ciru sad bas niko u bih, bosnjaci zbog stavova u ratu, hrvati zato sto je preuzeo bih, a srbe boli kita za njega

ciru ljudi samo postuju radi ovoga sto je uradio, jer nemamo stvarno nikoga boljeg ko je htio da preuzme reprezentaciju u onom trenutki i stanju kakva je bila, osim Osima ali on nece da cuje za repku

Share this post


Link to post
Share on other sites

.... hrvati zato sto je preuzeo bih, ......

Ne podnosim ga oduvijek , nema veze s tim kaj je preuzel Bosnu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_lol.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_lol.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na unibetu je Katalinić postavio svoje parove, valjda ce iste te i sutra na našem takmičenju. Postavio je ovo

 

Newcastle - Chelsea 2

 

Chelsea stiže u Newcastle u najgorem mogućem trenutku za domaćina koji se nalazi u zoni ispadanja. Nakon četiri uzastopne pobjede Hiddinkova momčad je poražena u gradskom derbiju kod Tottenhama pa je teško za očekivati da bi mogla drugi susret zaredom ostati praznih ruku. Bod bi značio mnogo za Newcastle, no ne vjerujem da će to ostvariti protiv daleko kvalitetnijih gostiju. Posljednji uspjeh pred svojim navijačima zabilježili su u prosincu

 

Hull City - Portsmouth x

 

Nizom loših rezultata jedni i drugi su se doveli u situaciji da se sada moraju boriti za svaki bod kako bi sačuvali premierligaški status. Najbliži klub u zoni ispadanja im je Newcastle od kojeg ih dijele četiri odnosno tri boda. U ovakvim utakmicama je najvažnije ne izgubiti pa bi podjelom bodova svi mogli biti zadovoljni tim više izgubi li Newcastle od Chelseaja. Hull je jednom slavio u posljednjih 14 utakmica dok je Portsmouth samo dva puta došao do gostujuće pobjede

 

West Bromwich Albion - Stoke City x

 

Stoke je jedan od klubova koji se također bore za ostanak u ligi. Sada imaju veliku priliku doći do važnih bodova protiv posljednjeg West Bromwicha koji se praktički oprostio od Premiershipa. Domaćinu, koji nije upisao pobjedu u posljednjih osam kola, ni tri boda iz ovog susreta ne bi donijela pomak na ljestvici. Stoke još nije zabilježio gostujuću pobjedu (4 remija, 11 poraza), no kontra ipak manje motiviranog suparnika mogu doći do neriješenog rezultata

 

Blackburn - Tottenham 2

 

Budu li gosti na razini forme koju pokazuju u posljednje vrijeme onda će uspješno preskočiti slabog Blackburna kojeg samo dva boda dijele od zone ispadanja. Spursi su ostvarili četiri pobjede u pet kola čime su došli nadomak plasmanu u gornji dio ljestvice. S druge strane domaćin se muči i teško dolazi do bodova. Blackburn je zadnju pobjedu na svom travnjaku upisao prije gotovo tri mjeseca, a ukupno su zabilježili tri domaća uspjeha

 

 

 Evo malo za razmišljanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze li mi neko objasniti sta znace one zvjezdice na tabelama natjecanja pored broja postova

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze li mi neko objasniti sta znace one zvjezdice na tabelama natjecanja pored broja postova

Koliko sam ja shvatio broj zvjezdica je broj natjecanja u kojima član sudjeluje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam ja shvatio broj zvjezdica je broj natjecanja u kojima član sudjeluje

ma ja logicno

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kakav ciro i ujedinjenje

jel znas i jednog hrvata iz mostara ili capljine da je dosao u zenicu i navijao za bih

ne voli ciru sad bas niko u bih, bosnjaci zbog stavova u ratu, hrvati zato sto je preuzeo bih, a srbe boli kita za njega

ciru ljudi samo postuju radi ovoga sto je uradio, jer nemamo stvarno nikoga boljeg ko je htio da preuzme reprezentaciju u onom trenutki i stanju kakva je bila, osim Osima ali on nece da cuje za repku

a jebiga onda ovi novinari seru bez veze..u prilogu i u emisiji je izgledalo sve tako idilično.. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...