Jump to content
Sign in to follow this  
tvicenti

09.04.2009.

Recommended Posts

može i ja da se uključim za taj kulen..... bapty, ako bude ikakav plus na kraju sezone zahvljujući tvojoj formuli šaljem ti kulen.... ako bude minus ti meni :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Statističar, si bio jučer na mestnom derbiju??

 

Što je sa Veležom?? Nekada veliki Velež u bivši Jugoslaviji je imao uvijek dobre igrače,a danas?? Danas je Zrinski čak bolji i od svih YU-ligašev!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

može i ja da se uključim za taj kulen..... bapty, ako bude ikakav plus na kraju sezone zahvljujući tvojoj formuli šaljem ti kulen.... ako bude minus ti meni :whaat:

ti ja dam bapty po dupetu...a sta cemo mi nisu nasa podneblja od kulena..ja sam uvjeren da cete svi bit u plusu na kraju sezone igrajuci ovaj sistem i da ce moja kuca bit puna darova,a to sto si ti naletio prstom u govno odmah isprve nemoj da te to obeshrabri..koliko sam ja na sistem 1.30X30 iz prve popusio da ne pricam..

Edited by baptista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutru dobri narode.Eve mene prvi put u ovom Caffeu.I naravano sta drugo radim nego pijem kafu i spreman danasnju tatkiku :whaat:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Statističar, si bio jučer na mestnom derbiju??

 

Što je sa Veležom?? Nekada veliki Velež u bivši Jugoslaviji je imao uvijek dobre igrače,a danas?? Danas je Zrinski čak bolji i od svih YU-ligašev!!

ukupan buzet bh ligasa je 17maraka, zrinskom dodao jos neko 2markice pa ukupno imaju 19km i to je ta razlika

Share this post


Link to post
Share on other sites

može Laški rizling-Jeruzalemski okoliš http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/tzare.gif

Zlatorog se totalno pokvario i u Mariboru se sve više

pije Union (pre par godina popio bi batine da si u Mariboru naručio union)

..kad smo vec kod piva,ja pijem iskljucivo stellu,kad se radi o domacem onda je to Ozujsko u boci a toceno nema boljeg od domaceg Favorita.. :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

..kad smo vec kod piva,ja pijem iskljucivo stellu,kad se radi o domacem onda je to Ozujsko u boci a toceno nema boljeg od domaceg Favorita.. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/tzare.gif

dobro je Ožujsko a dapada se mi i Karlovačko

Nego zna li ko kak je završila utakmica

Universiad Catolika-Audax :whaat:

Edited by sirec

Share this post


Link to post
Share on other sites

*baptista

 

Dobar ti je ona sistem za Baseball sto si okacio.Vrei pokusati. Vidim Suhi pogadja vec koji put zaredom.Vredi pokusati,pogotovo sto Bwin i Pinnacle nude dobre kvote za bassebal (za handicap i moneyline).Vredi rizikovati npr 5 eura zarad 2eura profita.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...