Jump to content
Sign in to follow this  
crofishman

28.05.2009.

Recommended Posts

heheh, hajdukovac sam i nesimpatiziram Mirka ali kad je promašio penal žao mi ga bilo pravo...

:wink::tzare::wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

heheh, hajdukovac sam i nesimpatiziram Mirka ali kad je promašio penal žao mi ga bilo pravo... dok se jadan zalijećo i jedni i drugi mu zvižde, niko ga nevoli i točno mu se suza u oku vidila bila :wink:

Da li se još nekome ili samo meni čini da je Mirko namjerno promašio penal... kao da je i on sam želio da Hajduk osvoji kup... :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se još nekome ili samo meni čini da je Mirko namjerno promašio penal... kao da je i on sam želio da Hajduk osvoji kup... :tzare:

a i ovako jedva do stana u Zg-u poslije treninga dođe :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se još nekome ili samo meni čini da je Mirko namjerno promašio penal... kao da je i on sam želio da Hajduk osvoji kup... :wink:

Skoro!!

Tko god da je slagao redoslijed izvođača.. nije baš bio pri sebi... pritisak ovo ono .. nije ni čudo da je promašio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se još nekome ili samo meni čini da je Mirko namjerno promašio penal... kao da je i on sam želio da Hajduk osvoji kup... :tzare:

Bitno da si ti i danas skinuo tip dana..al te sere nešto u zadnje vrijeme..vidi se da se ne kladim!! :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vid njega što se veseli.. :wink:

 

Točno sam znao da će promašit cijelu branku, a valjda dečko nije mogao podnjeti toliki pritisak. :tzare:

nije lako kad ti zvižde jedni i drugi :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ja bi volio da to osvojiš majkemi :wink::wink:

:tzare: za obojicu!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Točno sam znao da će promašit cijelu branku, a valjda dečko nije mogao podnjeti toliki pritisak. :tzare:

nije lako kad ti zvižde jedni i drugi :wink:

Vaša visosti..zašto niste kod Vrboska zarezom odvojili i nadodali još otok Hvar kao Alojz i sir Alex(koji još vjerojatno utapa tugu u nekom viskiju) :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve u svemu mislim da je hajduk zaslužio bar jedan trofej, i kad neutralno gledam... al eto

Share this post


Link to post
Share on other sites

:wink: za obojicu!!

Onda radimo meet i feštu Bet Club forumaša uživo negdje na pola puta..taman u Novom Vinodolu.. :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve u svemu mislim da je hajduk zaslužio bar jedan trofej, i kad neutralno gledam... al eto

istina :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaša visosti..zašto niste kod Vrboska zarezom odvojili i nadodali još otok Hvar kao Alojz i sir Alex(koji još vjerojatno utapa tugu u nekom viskiju) :wink:

 

Pa zašto, već valjda svi znaju gdje je to. :wink: Morali bi za otok Hvar govorit: "to je onaj otok na kojem se nalazi Vrboska" :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...