Jump to content
Sign in to follow this  
EXERBET

Moja pozitivna iskustva

Recommended Posts

Nakon petogodisnjeg on-line kladjenja, sa ponosom mogu reci da potpuno poverenje imam u sledece on-line kladionice (bez ikakvog redosleda):

 

EXPEKT

PADDY POWER

GAMEBOOKERS

VC BET

INTERWETTEN.

 

 

Od "zemaljskih" kladionica u Srbiji, nakon devetogodisnjeg perioda, petica ide samo za:

 

MOZZART.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jako zadovoljan sa online kladionicom Bet365!!!

 

Preselio sam se sa bwin jer su mi počeli ograničavati moje uplate, da slučajno ne bi digao možda nešto!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vjerujem samo zemaljskim kladarama ali moram priznati da mi je Unibet ispaltio dobitak i to zaradom koju sam imao od nagrade s ovog foruma.

Zato za Unibet http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

To sam i ja cuo,navodno da nije uvijet izvrtit bonus da bis ga isplatio..tako cu i ja napravit..60€ u đep i uzmi novce i bježi.. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam i ja cuo,navodno da nije uvijet izvrtit bonus da bis ga isplatio..tako cu i ja napravit..60€ u đep i uzmi novce i bježi.. :hysterical:

To znaci da mogu 40 Eur koje trebam dobiti sto sam pobedio Katalinica odmah izvuci na moneybookers? Ovo je prosto za neverovanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To znaci da mogu 40 Eur koje trebam dobiti sto sam pobedio Katalinica odmah izvuci na moneybookers? Ovo je prosto za neverovanje.

Točno tako. Unibet ne traži nikakvo obrtanje.

 

Međutim, to nije dobro za forum i buduće natjecanje, jer ukoliko Unibet evidentira da dobitnici nagrada ne igraju na kladionici, ukinuti će natjecanje, pa neće biti tako vrijednih nagrada.

 

Nakon šta se dobije nagrada treba žrtvovati par eura (2,3,5) i odigirati nešto, tek toliko da imaju u evidenciji da je dobitnik nagrada igrao. :hysterical:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Točno tako. Unibet ne traži nikakvo obrtanje.

 

Međutim, to nije dobro za forum i buduće natjecanje, jer ukoliko Unibet evidentira da dobitnici nagrada ne igraju na kladionici, ukinuti će natjecanje, pa neće biti tako vrijednih nagrada.

 

Nakon šta se dobije nagrada treba žrtvovati par eura (2,3,5) i odigirati nešto, tek toliko da imaju u evidenciji da je dobitnik nagrada igrao. :hysterical:

Ne brini, kad mene isplate ja all in pa će imat evidenciju :hysterical:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Točno tako. Unibet ne traži nikakvo obrtanje.

 

Međutim, to nije dobro za forum i buduće natjecanje, jer ukoliko Unibet evidentira da dobitnici nagrada ne igraju na kladionici, ukinuti će natjecanje, pa neće biti tako vrijednih nagrada.

 

Nakon šta se dobije nagrada treba žrtvovati par eura (2,3,5) i odigirati nešto, tek toliko da imaju u evidenciji da je dobitnik nagrada igrao. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif

U potpunosti se slazem, moramo gledati "dalje od nosa".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...