Jump to content
Sign in to follow this  
madeintrn

05.06.2009.

Recommended Posts

Hoće li se izvuć Federer opet??

 

Nemam to živaca gledat na ovakvoj tv...

 

Ako ti šteka maxtv, probaj ga resetirati... iza imaš jednu tipku pa ga izgasi i opet upali. tako meni nekad bude pa je poslije sve ok :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako ne mogu osvojit nagradu mogu trenirat svoje nogometno tipovanje :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedno pitanje tamo na tabeli mi stoji da sam imao 51 post, jel to znaci da se od tog broja racuna onih 30 postova po takmicenju

 

i jos jedno ako bih htjeo sva tri takmicenja igrati,to znaci da bi na kraju trebao imati 140 postova?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Federer izgleda nece ostvariti san...

bas ga nesto i nezalim !!!

 

 

:crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedno pitanje tamo na tabeli mi stoji da sam imao 51 post, jel to znaci da se od tog broja racuna onih 30 postova po takmicenju

 

i jos jedno ako bih htjeo sva tri takmicenja igrati,to znaci da bi na kraju trebao imati 140 postova?

Doterat ces ti i do 200, koliko vidim !

 

:crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedno pitanje tamo na tabeli mi stoji da sam imao 51 post, jel to znaci da se od tog broja racuna onih 30 postova po takmicenju - i jos jedno ako bih htjeo sva tri takmicenja igrati,to znaci da bi na kraju trebao imati 140 postova?

Startni broj postova - 52+30=82 - jedno natjecanje - minimalan broj postova

Startni broj postova - 52+60=112 - dva natjecanja - minimalan broj postova

Startni broj postova - 52+90=142 - tri natjecanja - minimalan broj postova

 

:crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Federer izgleda nece ostvariti san...

bas ga nesto i nezalim !!!

 

 

:crossfingers:

nemoj tako

 

prevelik je on sportista da ne bi ostvario taj jedan i ne tako veliki san

 

meni ga je zao mada vjerujem da ce se vratiti, ali iskreno mislim da je ove godine na roland garrosu najvise pokazao Del Potro kako god ovaj mec zavrsi, bez obzira sto je Soderling pobjedio Nadala, najsigurnija opklada je bila na Del Potra, i niko nije imao nikakvu sansu da ga pobjedi, dok sus vi ostali u neekim momentima meceva imali problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Startni broj postova - 52+30=82 - jedno natjecanje - minimalan broj postova

Startni broj postova - 52+60=112 - dva natjecanja - minimalan broj postova

Startni broj postova - 52+90=142 - tri natjecanja - minimalan broj postova

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

ovo se zove odgovor :crossfingers::crossfingers:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti šteka maxtv, probaj ga resetirati... iza imaš jednu tipku pa ga izgasi i opet upali. tako meni nekad bude pa je poslije sve ok :crossfingers:

Ma svi programi rade normalno.. jedino je Eurosport nešto bio usporen... evo sad je sve ok :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam za zadar, mislim da bi trebao zadar dobiti posto znam kakav je rivalitet izmedu zadra i cibone, a i zadar kod kuce svi znamo kakav je, mada po meni je cibona bolja

 

ako bi igrao tu utakmicu igrao bi under 158 ili 159 kako ko daje, mada sam gledao h2h vise ima overa, ali ova je bitna tekma, cibona prvak ili zadar jos u zivotu, pa mislim da ce malo vise stisnuti i manje koseva dati

:crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...