Jump to content
Sign in to follow this  
Banega

16.07.2009.

Recommended Posts

Uhvatio me niz promasaja!!!! koma

To ti je jedan od pisanih i nepisanih zakona u kaldionicarskom biznisu. Poenta je preziveti!!! Ja tako svaki mesec!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih ja rekao da su šanse male . Mislim da će biti čupavo, ali je ipak Sevojno favorit u ovom meču. to govore i kvote, kao i pad kvota na pobedu sevojna. ali najbolje bi bilo preskočiti ga.

Ko god da prodje , gotov je u sledecem kolu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!Malo kasnim sa komentarom u vezi utakmice Sevojno-Kaunas,trenutno je pocela,ali je ne gledam!Samo da napomenem da Sevojno igra defazivni fudbal i da je do finala dosao pod nekim sumnjivim okolnostima(sudije,savez,protivnicke ekipe sa kojima se sastajao u kupu),a Kaunas je ipak jak klub u svojoj drzavi,kao sto je Partizan u Srbiji ili Dinamo u Hrvatskoj!Tako da ocekujem da Sevojno nece pobediti Kaunas!Ali videcemo na terenu u narednih 90 minuta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odrace ih! Kao Kopenhagen Mogrena...

13.minut - Anorthosis-Petrovac 2:0!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

FT - Differdang 1-0  NK Rijeka  http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_eek.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

 

Ne znam tko je veći amater domaćin ili gost.

 

Još jedan sraman nastup Rijeke.

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!Malo kasnim sa komentarom u vezi utakmice Sevojno-Kaunas,trenutno je pocela,ali je ne gledam!Samo da napomenem da Sevojno igra defazivni fudbal i da je do finala dosao pod nekim sumnjivim okolnostima(sudije,savez,protivnicke ekipe sa kojima se sastajao u kupu),a Kaunas je ipak jak klub u svojoj drzavi,kao sto je Partizan u Srbiji ili Dinamo u Hrvatskoj!Tako da ocekujem da Sevojno nece pobediti Kaunas!Ali videcemo na terenu u narednih 90 minuta

nezna pirlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...