Jump to content
chvrka

Lozinke, Šifre

Recommended Posts

 

bravo svaka cast!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

bravo svaka cast!!!!!

 

Pridruzujem se cestitkama.

Izgleda da na forumu ima jaka ekipa ,mozda jednom i forum predstavimo na nekom takmicenju!

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

cestitam!

 

ovaj... jel zna itko koliko je jak onaj freeroll na ekspektu koju imaju mogucnost igrati igraci u roku od 90 dana od prijave... jel to amaterski ili ima tu ok igraca?

 

inace mozda je pocetnicka sreca ili nesto ali prvi put sam ga igrao i osvojio neki token za 45000 gp ??

 

1 mjesto. :nije:

Edited by Turba

Share this post


Link to post
Share on other sites

cestitam!

 

ovaj... jel zna itko koliko je jak onaj freeroll na ekspektu koju imaju mogucnost igrati igraci u roku od 90 dana od prijave... jel to amaterski ili ima tu ok igraca?

 

inace mozda je pocetnicka sreca ili nesto ali prvi put sam ga igrao i osvojio neki token za 45000 gp ??

 

1 mjesto. :nije:

 

To ja znam igrat kad mi je dosadno ili kad nemam para za bolje turnire...

a večinom igraju bezveze, ono all in-ova na početku ima jako puno.

Ako turnir počne sa 500 igrača za 10ak minuta ispast će ih 100, kad ostane oko 50-100 igrača onda se igra malo ozbiljnije ali sve u svemu za mene je to jako amaterski. Turniri idu svakih sat vremena pa onda svi igraju bezveze jer ce sljedeči turnir brzo počet :nije: i još su svi freeroll pa onda velika večina/nitko ne uzima to za ozbiljno.

Po meni to nije loše ponekad odigrat ako nema ništa drugo na rasporedu jer se može osvojit ulaznice da neke druge turnire, jače di možes neke pare osvojit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...