Jump to content
pirlo

30.07.2009.

Recommended Posts

Još tridesetak treba skupit. Vidin da je sad moderno gatat, horoskop, tarot...pa bi moga provat i ja, ajde iman karte za trešetu, tenisku lopticu i domaćega fažola (srp. graha, hrv. pasulja) pa ako koga zanima ljubav, financije, kocka neka pita i kaže stop ja miješan karte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Linija je otvorena, 0 kn/min osim šta treba platit kilobajte onoj bagri, iskoristite priliku.

Evo prelazim viskom preko tjedne ponude i počelo se vrtit na par Hajduk-Zadar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Linija je otvorena, 0 kn/min osim šta treba platit kilobajte onoj bagri, iskoristite priliku.

Evo prelazim viskom preko tjedne ponude i počelo se vrtit na par Hajduk-Zadar.

Zna se Zadar pušta Hajduku!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, karte i visak pokazuju drukčije, evo mi je izašla duja dinari i kralj baštoni, bilo bi najpametnije pitat Šošu ili Sinovčića ako je ko blizu njih.

Čudne vigracije na Groningen - Ajax u nedilju, zamalo sam oko iskopa.

Iskoristite priliku! Naši stručnjaci odgovaraju na sva vaša pitanja, posao, ljubav, sudbina, kocka, PDV, ljubav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još tridesetak treba skupit. Vidin da je sad moderno gatat, horoskop, tarot...pa bi moga provat i ja, ajde iman karte za trešetu, tenisku lopticu i domaćega fažola (srp. graha, hrv. pasulja) pa ako koga zanima ljubav, financije, kocka neka pita i kaže stop ja miješan karte.

Malo si pobrkao lončiće http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

srp. graha, hrv. pasulja

Dogovorili se pokojni (svi) Alija, Tuđman i Slobo posadit stablo mira, Bog da in dušu prosti.

"Neka bude bre... bre... breskva!" - kaže Sloba.

"Neka bude kaj...kaj... kajsija!" - reče Franjo.

"Meni je sve isto - ionako svaka voćka na proljeće procvjeta" - reče Alija.

 

Falija san, faliju i najveći centarfori pa di neću ja.

Ima li ko kakvo pitanje, iskoristite ovu neponovljivu ponudu, imam ten. lopticu, karte, fažol, visak a otić ću i po kombinirke ako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju smanji malo dozivljaj ....

Videces da to bas nije tako ruzicasto.

A to da zivimo od kladjenja to svi mi mislimo i sanjamo o tome...

A to je jako daleko.

 

Pozz

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

Ja preživljavam od 2004. vrlo uspešno. Sasvim slučajno se poklopilo, od 01.avgusta svoje klađenje dižem na još viši nivo. Ako padne garsonjera, zovem na useljenje... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...