Jump to content
Sign in to follow this  
Sector

06.08.2009.

Recommended Posts

Prepiši od Tuta, meni je slabo. A slabo je i Kaliniću od srca, odvelo ga u bolnicu. Torcida upala u prostorije Hajduka, čitam na Indexu.

..ajme,pa to je totalno rasulo..pa ja ne znam šta oni imaju upadati ovo ono..neka jednostavno bojkotiraju odlaske na tekme i amen..

Share this post


Link to post
Share on other sites

2000. - dunaffer - 2001. - wisla - 2002. - fulham - 2003. - roma - 2004. - shelbourne -2005. - deberecen - 2007. - sampdoria - 2008. - deportivo - 2009. - žilina

 

Jebote niza, žalim mlađe ljude jer oni u stvari u životu nisu gledali dobru utakmicu. Ja se sjećam još jugo-lige i velikih utakmica i igrača, pa onda 90-tih Kozniku, Asanović, Mornar, Rapaić..., puno dobrih utakmica i to se dalo gledat, Hajduk nije sastavija akciju na terenu tamo negdi od 1997!

Share this post


Link to post
Share on other sites

.... Hajduk nije sastavija akciju na terenu tamo negdi od 1997!....

Potpuno si u pravu. Ne samo Hajduk. Ima još Ajduka u našoj dičnoj, neovisnoj, samostalnoj NHL T-Com ligi, koji nisu napravili dupli pas, a kamoli kakvu svrsishodnu akciju od davnih devedesetih. A te naše nogometne vedete, trebalo bi u amatere, kao i cijelu NHL ligu, na plaću od 3.000 kn. I to im je puno za ono šta nude svekolikom pučanstvu.

 

Ma koji HR nogomet.

 

Tempi passati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ujutro u poduzeće (škver, građevina, prodavat na pazaru...) a onda popodne na trening i za vikend utakmica. Ako je tako mogao Tomislav Ivić, mogu i ovi! A ne svako svoje auto, stan, pichka i kesa...,pa ko to plaća?

-"CIA snajka, CIA, upropastili su pola sveta..."

 

Odlučija sam pokrit Fluminense i to nulu, a dvojku samo usitno da budem na svome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

..ma sve je to ok ali kako je krenulo i Bilić boysi bi mogli u Bjelorusiji proći ko bosi po trnju..a onda fakat nemamo šta gledati do slijedeće jeseni.. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

e tako smo nešto i mi večeras komentirali.... :uredu:

 

Ljudi.. dobra večer.. i laka noć! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...