Jump to content
tvicenti

10.08.2009. Bet-Club Freeroll by Expekt

Recommended Posts

evo došao i novi dan za naš turnir na expektu!

 

Pa evo već znate pravila prijavljivanja.

 

I molio bi dwiza da malo obrati kome šalje passworde na početku, a ako nas bude premalo onda se lako dalje proširimo.

 

Prošli put sam sve živce izgubio na nekim Slovencima koji su nas vrijeđali i ponižavali na tom turniru!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bok! Danas sam došla kasno, pa sam tako rano pisanja. Molim vas, dajte mi password. Zadnji put, netko ukrao pw... Nadam se da sada to neće dogoditi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idemo mi domaci a slovence ko j...! ajde nemojte pass prosiriti vec samo clanovima cluba dajte!!! pozdrav, vidimo se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idemo mi domaci a slovence ko j...! ajde nemojte pass prosiriti vec samo clanovima cluba dajte!!! pozdrav, vidimo se!

Nemoj tako,nije uredu sve trpati u isti kos..Od kada je sveta i veka uvek je bilo kukolja u zitu.

izvini.

 

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bok! Danas sam došla kasno, pa sam tako rano pisanja. Molim vas, dajte mi password. Zadnji put, netko ukrao pw... Nadam se da sada to neće dogoditi.

Mislim da ti je to taj slovenac http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

Makar mu piše Zagreb (najlakše je to napisati), ali mislim da mu je nickname sličan i na expekt pokeru...

 

vidimo se danas ekipa :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas pass šaljem sat vremena prije početka turnira :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošli put sam sve živce izgubio na nekim Slovencima koji su nas vrijeđali i ponižavali na tom turniru!!!

evo nicka ako se sjećaš: HARzalex :uredu:

vidiš da je praktički isti...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...