Jump to content
Prolaznik

Moneybookers - uplata preko banke

Recommended Posts

Ja inače uplaćujem preko kartice, ali pored takvog načina ima i bank transfer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da ima ali jel netko zna kako da uplatim preko banke bez problema ovakvih kakvi su se dogadjali ostalima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da ima ali jel netko zna kako da uplatim preko banke bez problema ovakvih kakvi su se dogadjali ostalima?

 

Prvo trebaš na stranicama moneybookersa odabrati opciju bank transfer gdje ćeš dobiti sve podatke o bankovnom računu na koji trebaš uplatiti novce.

 

Zatim s tim podacima odeš u banku i na šalteru kažeš da želiš uplatiti novce na taj račun. Vrlo je vjerojatno da će ti ta uplata biti i dodatno naplaćena (min 20KM) jer to su troškovi bankovnih usluga.

 

Nakon uplate za 3-5 radnih dana novac ti je na računu. Upravo zbog velikih troškova uplate i sporosti iste je preporuka da otvoriš devizni račun i nabaviš si Visa Electron debitnu karticu s kojom uplata ide odmah, a troškovi su oko 1-2% iznosa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hoće li doći do kakove predaje znanja u svezi uplate na mb putem banke tuvoče premudri?

 

 

Internet bankarstvom prebaci pare na Moneybookers sljedećim naćinom:Primatelj: MONEYBOOKERS LTDBroj računa primatelja:2360000 - 1600021297Poziv na broj odobrenja: ovdje stavi svoj ID brojMoneybookersaOpis plaćanja:Kom.i informat.uslugeOVO JE BROJ KUNSKOG RA�UNA MONEYBOOKERSA U ZAGREBA�KOJ BANCISve gore navedeno je ispravno - i to je sve.

ja sam isa takvom uplatom i na racunu mi je sad uzelo 300kn al mi ih nema na moneybookersu..koji je razlog jel znas?jel treba neko vrijeme da se izvrsi ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam isa takvom uplatom i na racunu mi je sad uzelo 300kn al mi ih nema na moneybookersu..koji je razlog jel znas?jel treba neko vrijeme da se izvrsi ili?

 

Vrlo vjerovatno treba neko vrijeme proci ako ides bank transferom (mislim da cak i par dana)  za razlliku od uplate prekom MC koja sjeda odmah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo vjerovatno treba neko vrijeme proci ako ides bank transferom (mislim da cak i par dana)  za razlliku od uplate prekom MC koja sjeda odmah.

da ali nisam bank transferom vec internet bankarstvom

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ali nisam bank transferom vec internet bankarstvom

 

Isto je to ako ide s bankovnog racuna da li ces na salteru to obaviti ili online.

Samo s kartice sjeda odmah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...