Jump to content
Prolaznik

Moneybookers - uplata preko banke

Recommended Posts

Evo meni je danas sjela moja uplata na moneybookers račun. Uplaćeno u petak, sjelo u utorak. juhuuuu, znači moguće je :P

Sutra, prekosutra opet, idem do svoje banke i pogledat ću na koji način su oni uspješno obavili uplatu, pa ću je ponoviti ovaj put sa večim iznosom, i onda ću sa vama podijeliti znanje uspješne uplate :o

Još nešto, dobro da sam sa svoga računa prebacivao novac, jer kad je uplata zaštekala, moja banka me je zvala i onda rješila problem, da sam recimo to obavio putem obične uplatnice, nebi me nitko zvao i 50 kuna bi otišlo u vjetar http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_lol.gif

Još jedna super stvar kad obaviš transakciju sa svog računa povećaju ti limit moneybookers računa sa 1000 eura na 3500 eura za razdoblje od 90 dana. juhuuuu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_lol.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično - super

 

Sad pliz podjeli znanje sa nama!!!

 

Naravno kad saznaš sve informacije

Share this post


Link to post
Share on other sites

...idem do svoje banke i pogledat ću na koji način su oni uspješno obavili uplatu, pa ću je ponoviti ovaj put sa večim iznosom, i onda ću sa vama podijeliti znanje uspješne uplate :o

hoće li doći do kakove predaje znanja u svezi uplate na mb putem banke tuvoče premudri?

Share this post


Link to post
Share on other sites

javi ose meni tuvok na pm

 

koplikacije su opet

 

samo jedna osoba zna kako se to plaćanje vrši ali piko nekih čuidnih metoda!

 

Odustani dok ti je vrime

Share this post


Link to post
Share on other sites

Internet bankarstvom prebaci pare na Moneybookers sljedećim naćinom:

 

Primatelj: MONEYBOOKERS LTD

Broj računa primatelja:2360000 - 1600021297

 

Poziv na broj odobrenja: ovdje stavi svoj ID brojMoneybookersa

 

Opis plaćanja:Kom.i informat.usluge

 

OVO JE BROJ KUNSKOG RA

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

update

 

Dakle da vas obavijestim o konačnom rezultatu moje uplate na moneybookers po drugi put. Nakon ispunjenih naloga o plačanju u inozemstvo te transferu novca sa mog bankovnog računa na moneyb. račun u zagrebačkoj banci, mislio sam da će ići glatko ali nije.

Uplatu sam izvršio 31.08. i nestrpljivo čekao mail da mi je novac uploadiran. I nakon deset dana ništa, i mislim ja pa dobro mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ima netko tko bi mi htio pomoći?

imam moneybookers račun na koji bi danas do 17:30 trebao uplatiti 40eura.

nisam u mogučnosti uplatiti preko kreditne kartice pa bi zamolio ako mi netko sa svog moneybookersa može prebaciti novce na moj a ja mu sutra uplatim novce na njegov tekući račun.

ili zna netko nebi bolji BRZI način?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne znam zašto vam je to sve komplicirano, ja sam uplaćivao i preko deviznog i sa karticom i povlačio na devizni i na karticu i nema nikakvih problema, doduše ja sam iz BiH.

Naravno prije nego što išta možete napraviti morate verificirati svoj MB račun.

A ako želite podignuti limit na MB računu onda trebate verificirati kućnu adresu (stigne vam pismo od MB-a na kuću).

eto ako koga nešto zanima vezano za MB rado ću odgovoriti.

Edited by Atila

Share this post


Link to post
Share on other sites

druze aj meni objasni kako si uplatio pare na MB.ja sam isto iz Bosne,koja banka je najbolj po tom pitanju. evo ti i moj mejl milenko.zg@hotmail.com ,ili tel.065-807-099 pa da se cujemo

ja ne znam zašto vam je to sve komplicirano, ja sam uplaćivao i preko deviznog i sa karticom i povlačio na devizni i na karticu i nema nikakvih problema, doduše ja sam iz BiH.

Naravno prije nego što išta možete napraviti morate verificirati svoj MB račun.

A ako želite podignuti limit na MB računu onda trebate verificirati kućnu adresu (stigne vam pismo od MB-a na kuću).

eto ako koga nešto zanima vezano za MB rado ću odgovoriti.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

druze aj meni objasni kako si uplatio pare na MB.ja sam isto iz Bosne,koja banka je najbolj po tom pitanju. evo ti i moj mejl milenko.zg@hotmail.com ,ili tel.065-807-099 pa da se cujemo

 

Nabaviš neku Visa karticu, u Rajfajsen banci možeš vazda izvaditi electron debitnu, nebitno kakva su ti primanja, jesil student, umirovljenik ili slično... odeš kod tete na šalteru i uplatiš na tu karticu 20 km recimo i sa tom karticom prebaciš na MB 10 €

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozzz svima...novi sam na forumu a zanima me isto tako dosta stvari oko moneybookersa...kladim se kod UNIBETA..iz Bosne sam i novac sam uplatio preko Komercijalne banke, Visa Gift kartica, ali ta kartica ima mogucnost samo da se na nju uplate pare i palca preko neta i u radnjama ali se novac sa nje nikako ne moze podici....imam problem i sa moneybookersom, ne mogu da verifikujem tu karticu i da aktiviram moneybookers na unibet (jer mora biti jedna uplata sa njega da bi bio aktivan)...ako moze neko da me doda na facebook pa da mi pomogne oko toga...http://www.facebook.com/home.php#!/veki.vedran to je moj profil. zamolio bi za pomoc, ako bi neko mogao da mi prebaci 15 eura na moneybookers da ja prabacim na unibet i time bi taj put slanja novca aktivirao i odma mu vracam te pare i casticu ga, ako je to vec kako pise odma ide, bez cekanja, par minuta.....hvala svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa zar moneybookers racun nije nesto kao racun u banci??da dodjes zaposleniku kazes broj racuna i koliko zelis uplatit i uplatis?zasto toliko komplikacija?ja sam iz BiH i nikad nisam uplaciva na moneybookers i tek sam ga otvorio i nemam visu pa bi treba preko banke uplatit pa jel ima netko mozda iz BiH neki takav nacin da uplatim bez ikakvih problema?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...