Jump to content
Sign in to follow this  
roberth

20.09.2009.

Recommended Posts

16:00 Drava - Olimpija /oba kluba DAJU gol/ TIP YES @ 1,60 EXPEKT 7/10

 

Nikakor ne morem brez te ponudbe......V Ptuju bo danes veliki praznik( v oddaljeni moji Murski Soboti-35 km še večji) saj bo gostovala nekdanji ex- yu prvoligaš,državni in pokalni prvak ljubljanska Olimpija!!

Sam sem se odločil,da bosta oba kluba dala gol in po vsej verjetnosti tudi OVER 2,5!!Raje oba kluba gol....

Drava je trenutno 7.mestu,Olimpija pa na 5.mestu in je trenutno še pred Mariborom(!!!!)...Oba kluba v zadnjem času z lahkoto dosegata ali prejmeta gole saj v zadnjih 6 tekmah oba kluba odigrala over 2,5.....

Olimpija z zelo znanim igralcem Cimerotičem in z vse boljšim Ibraimijem in z nekdanjim igralcem Senadom Tignjem bo vsekakor strah in trepet za Dravine igralce,zelo dobro pa igra tudi Škerjanc Davor,kjer so vsi skupaj dali 11 golov.Za Olimpijo pa igra tudi junak kvalifikacij za EP do 19 let Rok Roj,ki je v zadni tekmi proti Belorusiji dosegel vse 3 gole....

Drava ima pravtako zelo dobre igralce za doseganje golov kot so Borut Semler, Zajc, odlični Kronaveter, Ogu, in še in še.....

V zadnjih tekmah sta Olimpija in Drava dosegla kar lepo število golov:Olimpija - Celje 4:2(H); Koper 1.2(A); Domžale 3:1(H);Nafta 2:0(H),

Drava - Maribor 2:2(A);Gorica 2:1(A);Interblock 1.1(H);Nafta 1:3(A)

 

Stavim,da bosta oba dosegla gole saj se tudi obeta lep obisk,vreme je sončno......

p:s: Malo prej sem napisa,da bo v Murski Soboti še večji praznik,danes bo derbi 2.lige in sicer med Muro in Primorjem kjer napovedujejo zgodovinski rekord gledalcev v 2.ligi(obeta se 5000 gledalcev) kajti zmaga Mure prinaša tudi 1.mesto....naj še to povem,da Mura ima v naši regiji najmanj 5 krat več navijačev kot Nafta zato vsi živimo za ta klub!!

 

Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...