Jump to content
Sign in to follow this  
statisticar

23.09.2009.

Recommended Posts

Pitanje za Admine foruma: Dwiz u Tuto

 

Clan ovog foruma zvani littlepimpm mi je poslao PM u kome je naveo ime moje banke i grad u kome se nalazi!

Ovi podaci mogu samo da se vide na internet kladionicama. Siguran sam u to da ove podatke znaju Admini ovog foruma Dwiz i Tuto. Doticni su mogli da dodju do tih podataka prilikom davanja mog broja racuna na Expekt kladionici, kako bi mi uplatili osvojenu nagradu.

 

Zahtevam objasnjenje Admina ovog foruma zasto otkrivaju takve poverljive informacije!!!!

 

I PONOVALJAM DA JE LITTLEPIMP TE PODATKE SAMO MOGAO DA DOBIJE OD ADMINA OVOG FORUMA JER SU TO PODACI MOJE VISA ELECTRON KARTICE KOJU KORISTIM PRILIKOM UPLATE NOVCA NA KLADIONICU.

 

MOLIM OBJASNJENJE ADMINA.

 

Da javno prokomentiram i demantiram ovaj slučaj iako je to od početka trebalo ići putem PM.

 

Svi podaci koje dobivam od natjecatelja se koriste za isplatu nagrada i to na način da šaljem zahtjev za isplatu koji sadrži korisnička imena/id brojeve direktno kladionici na službenu mail adresu. Ti podaci se ne koriste u nikakve druge svrhe niti se otkrivaju nekim trećim osobama.

 

To što ti i navedeni član imate problema, nije moja stvar i to morate sami riješiti putem PM ili nekog drugog oblika komunikacije koji neće ometati druge članove ovog foruma. Samo ću ti napomenuti da te informacije koje si naveo nije nikakav problem za otkriti, jer admin svakog foruma to može vidjeti, a način na koji će taj admin iskorištavati takve podatke opet ovisi od osobe do osobe.

 

Laku noć :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...