Jump to content
Sign in to follow this  
cr7

30.09.2009.

Recommended Posts

Ajde piši recepte, viceve, osmrtnice, sjećanja ... :uredu:

Meni se sviđaju mlinci pa ako ima neko recept neka napiše ili se možemo mijenjat, ja ću mu dat recept za njoke. Ima temu u Off Topic.

 

Idemo vidjet šta radi Juventus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se sviđaju mlinci pa ako ima neko recept neka napiše ili se možemo mijenjat, ja ću mu dat recept za njoke. Ima temu u Off Topic.

 

Idemo vidjet šta radi Juventus.

Za najbolje mlince trebas skoknuti do Ivanca i kupiti ih u lokalnoj pekari http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/tzare.gif :uredu:

Vrlo jednostavno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba odigrati pošteno do kraja.

naravno. ali poceo si da pogadjas bas protiv mene :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Chelsea zabio.

 

Detroit razvalio Farjestada 6:2. Jućer je koef. bio 1.55 a danas je bio pao na 1.40.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogli bi se mi dobitnici nagrada udružiti u neki konzorcij i preuzeti brodogradilišta. Otpustit sve, rasprodat teren, novce po bankama i noge u zrak.

 

Brodogradilišta su prodavana za 1 Kn.

Ja bih kupio ali nisam imao sitno. Imao sam 2 Kn u komadu a tada bih morao kupiti 2 brodogradilišta. :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za najbolje mlince trebas skoknuti do Ivanca i kupiti ih u lokalnoj pekari :tzare::tzare:

Vrlo jednostavno.

Mostovoj,da li ti znaš da je moja žena pola hrvatica,a njezina majka iz Ivanec??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mostovoj,da li ti znaš da je moja žena pola hrvatica,a njezina majka iz Ivanec??

Zasto pola , sta je druga polovica :tzare::tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...