Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

05.10.2009.

Recommended Posts

Ako bi mi neko mogao prokomentirat izjavu trenera Dinama Jurčića nakon onih divljanja po Temišvaru. Naime u 2 navrata je na televiziji mladi gospodin izvolio izjaviti da nas ti huligani sramote jer da mi nismo takav narod ni ljudi. Ja mislim baš obrnuto, da mi jesmo takvi i da nas huligani uopće ne sramote jer mi jesmo huligani. Sad bi se dalo nabrajat puno toga ali neću jer će Tuto morat otvorit novu temu i sve to prebacit tamo.

Ne znam za Vas, ali sa ove strane Drine ima itekako istine u tome (čast izuzecima). Ja, evo, u svojih 30 moram pri ruci u svako doba imati svog ličnog advokata, a materijala za tužbe ima o-ho-ho...No, videćemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaši su hooligani i dobri kakve se vamo stvari događaju....

Bruka u Bosni prethodnog vikenda, a da ne pominem nesretnog Tulužanina Brisa Tatona i onog Australijanca i Libijca (koji su srećom preživeli)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je fakat strašno šta rade..ali nadam se da ce im ovo ubuduće biti škola ne samo njima nego i drugima, da kad se ide na tekme ide navijati a ne radit dernek po gradu!

 

Ovima našima verovatno hoće jer mislim (i nadam se) da ovoga puta u srpskom pravosuđu neće biti protekcije pa će ti 20-godišnjaci imati 20-40 godina vremena da natenane razmišljaju šta su to činili u centru Beograda u po bela dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...