Jump to content
Sign in to follow this  
Banega

10.10.2009.

Recommended Posts

Dobra vece svima :uredu:

 

Cestitke prvo nasim momcima na barazu, svaka im cast

 

Naravno cestitke Srbiji (jebem ti kablovsku na polovini prvog poluvremena puce slika i nisam vidio ni jedan gol), i naravno Sloveniji

Steta za Hrvatsku, mada mislim da je ovo Engleska namjerno uradila, cisto radi osvete

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro veče momci i djevojke!!

 

Napokon da se i mi plasiramo u baraž mada jebo i baraž ako se ne plasiramo na sp!!

 

Janezi dobro izguraše mada im je grupa bila smiješna, a za Engleze ne bih rekao da su pustili jer nisu imali sreće a i sudija je malo pomogao Ukrajincima!!

 

Srbi su prejjaki stvarno imaju dobrih igrača ali je jedan čovjek najzaslučniji za njihov uspjeh

 

-------------Radomir Antić-------------- :uredu::uredu::uredu::uredu:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_clapping.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra večer!

Prvo bi čestitao susjedima i neka prođu svi koji još nisu. Šta se tiče naših, ne znam zašto niko ne spominje Bilića. Čovjek ima status božanstva, snima reklame, humanitari okolo, ništa nezna, nikoga nije trenira niti ima ikakav rezultat u karijeri. On je slaba Ćirina Škola ("Možeš ti to sine!"), šuplja priča za razliku od Ćire koji nešto zna a pravi se da je redikul da ga ljudi prihvate.

 

Sad će Štico u Bilićevu fotelju..cccc :uredu:

Štimca za izbornika a Mamića za predsjednika saveza. :uredu:

Bandića za predsjednika, Keruma za premijera, sestru mu za guvernera, Štimca za selektora!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra vece svima :uredu:

 

Cestitke prvo nasim momcima na barazu, svaka im cast

 

Naravno cestitke Srbiji (jebem ti kablovsku na polovini prvog poluvremena puce slika i nisam vidio ni jedan gol), i naravno Sloveniji

Steta za Hrvatsku, mada mislim da je ovo Engleska namjerno uradila, cisto radi osvete

hvala u ime srbije :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke Srbiji,BiH i Sloveniji (mada mi je srusila lep tiket)

Iskreno mi je zao Hrvatske

Laku noc svima

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...