Jump to content
Sign in to follow this  
Banega

10.10.2009.

Recommended Posts

Sad će Štico u Bilićevu fotelju..cccc :uredu:

Štimca za izbornika a Mamića za predsjednika saveza. :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imali smo se pravo podsmjehivat tad Englezima jer smo njihovu tadašnju bahatost utopili, a i mi smo DOBILI utakmicu, oni su IZGUBILI i to nije uopće bila igra nego vidljiva nezainteresiranost makar im utakmica nije bila važna

U pravu si nije isto dobiti utakmicu( beznacajnu) i isfolirati pa izgubiti.Bre ovi sa Zapada su ti svi odreda jajare.Samo nam prodaju maglu.

Samo obratite paznju sta ce sve Francuzi uraditi da bi obisli Srbiju.Pa ako treba i oduzece Srbiji par bodova ( kao baklje ili ...).

Kad mi neko kaze Englezi ,dzentlmeni i posteni... :uredu: :uredu: :uredu: :uredu: http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_redface.gif :uredu:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_redcard.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si se ocito kladio na X2 pa zato takvi komentari. :uredu:

Ipak su 80 minuta igral s igracem manje. Sjeti se samo kaj su oni nama napravili u takvoj situaciji , a tu su se ipak drzali i imali i prilike za izjednacenje.

definitivno nismo zasluzili , ipak imamo dva pusinga protiv Engleza i ni jednu pobijedu protiv Ukrajine.

Drugo niti nema smisla spominjati. :uredu::uredu:

Gledao sam ja utakmicu a nisam se kladio i nisam vidio nikakvu volju za pobjedom, pogotovo ono prvo poluvrijeme di su vježbali bunker!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam ja utakmicu a nisam se kladio i nisam vidio nikakvu volju za pobjedom, pogotovo ono prvo poluvrijeme di su vježbali bunker!!!

A i ruku na srce ni onaj Ferdinand kao da je namjerno čekao da ga onaj pretrči kad je onaj Zeleni napravio penal!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam ja utakmicu a nisam se kladio i nisam vidio nikakvu volju za pobjedom, pogotovo ono prvo poluvrijeme di su vježbali bunker!!!

Ajmo se probat postavit u njihove uloge.

Da sam ja igrač ( Gerard, Rooney... ) koji je doživio onakvu blamažu protiv Hrvatske i gubitak nekoliko milja Eura , čekao bih i desetak godina da vratim dug

A njima je naplata došla nakon samo 2 godine čekanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo se probat postavit u njihove uloge.

Da sam ja igrač ( Gerard, Rooney... ) koji je doživio onakvu blamažu protiv Hrvatske i gubitak nekoliko milja Eura , čekao bih i desetak godina da vratim dug

A njima je naplata došla nakon samo 2 godine čekanja...

Zato i velim da nemamo zašto krviti Engleze nego ove naše "manekenke" koje se trude igrati nogomet!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo se probat postavit u njihove uloge.

Da sam ja igrač ( Gerard, Rooney... ) koji je doživio onakvu blamažu protiv Hrvatske i gubitak nekoliko milja Eura , čekao bih i desetak godina da vratim dug

A njima je naplata došla nakon samo 2 godine čekanja...

Da,možda bolje da su igrali neka druga postava barem bi se više trudili..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato i velim da nemamo zašto krviti Engleze nego ove naše "manekenke" koje se trude igrati nogomet!!!

Naši su profesionalnost pokazali na cajkama i alkoholu.

Sada u Kazahstan mogu otići na miru i popiti pokoju čašicu prije tekme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:uredu: Daj ljudi budimo realni kakvo puštanje Engleza, svatko tko je gledao utakmicu dobro zna da to nije istina...Samo smo si krivi za sve,istina bilo je dosta ozlijeda tijekom kvalifikacija al opet u 4 utakmice protiv Eng i Ukr smo uhvatili 2 boda... :uredu:

 

Al opet,da je onaj Kranjčarov udarac išao 2cm niže(Ukr-Hrv) ili Modrićev 2cm lijevo(Hrv-Ukr)... :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sada idemo u San Marinu na novu pobjedu,a daj bože da Poljaci pobjeduju Slovake i idemo u AFRIKU!!!

 

:uredu:

 

Bravo SLOVENIJA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...