Jump to content
Sign in to follow this  
Don Vito

13.10.2009.

Recommended Posts

Ma ja ne mogu niš dobitno sastavit,odusto od klađenja od natjecanja od svega..najbolje da počnem goblene plesti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

večer bando.. jeli se ubolo što... ili je opet jedan par :uredu:

Ja sam igrao solo listić na Nizozemsku ( prošlo ) - navodna dojava

Ostao mi listić sa HSV-om rukomet ( navodno Lemgu fali preko nekoliko igrača ) , jedan listić s Kongsvingerom ( za sada 1:1 ) i par narodnih listića.

Nadam se uspješnom danu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cekam Brazil da pobedi ali sam se za svaki slucaj ogradio!!!samo da ne izgubi!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molio bih te da ne mutiš vodu.

Ja se sam sebi divim :uredu: : pet godina se kladioničarskim informacijama hranim na internetu a tek početkom ove godine sam "provalio" www.bet-club.org. U prvi mah sam mislio da je neki novi sajt, a onda shvatih: u odnosu na gomilu ostalih "takmičarskih" sajtova koji su živeli po svega par meseci, postajali vremenom neažurni, ostajali dužni nagrade...Bet-Club je institucija, za sada najveća ovog tipa na balkanskim prostorima a izgleda biće još o-ho-ho vremena na tom položaju.

 

Zato se još više divim ovakvim opaskama "da su moderatori prekršili pravila" uz demonstrativno napuštanje natjecanja. Bez ikakve namere da se ovo spusti na lični nivo (ovde za sada imam samo prijateljski nastrojene drugare i ne bih to da menjam), danas je to bio DelPjero, ranije su bili neki drugi, "sutra" ću možda biti ja...ali, Tuto i ostali organizatori svega ovoga ipak zaslužuju toliko poštovanja da ne bi dozvolili sebi luksuz da sami krše elementarna pravila igre koja su postavljali i postavili od 2006. (ako se ne varam).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se sam sebi divim :uredu: : pet godina se kladioničarskim informacijama hranim na internetu a tek početkom ove godine sam "provalio" www.bet-club.org. U prvi mah sam mislio da je neki novi sajt, a onda shvatih: u odnosu na gomilu ostalih "takmičarskih" sajtova koji su živeli po svega par meseci, postajali vremenom neažurni, ostajali dužni nagrade...Bet-Club je institucija, za sada najveća ovog tipa na balkanskim prostorima a izgleda biće još o-ho-ho vremena na tom položaju.

 

Zato se još više divim ovakvim opaskama "da su moderatori prekršili pravila" uz demonstrativno napuštanje natjecanja. Bez ikakve namere da se ovo spusti na lični nivo (ovde za sada imam samo prijateljski nastrojene drugare i ne bih to da menjam), danas je to bio DelPjero, ranije su bili neki drugi, "sutra" ću možda biti ja...ali, Tuto i ostali organizatori svega ovoga ipak zaslužuju toliko poštovanja da ne bi dozvolili sebi luksuz da sami krše elementarna pravila igre koja su postavljali i postavili od 2006. (ako se ne varam).

slazem se sa tobom u vezi sajta u potpunosti da je ovo br 1 sto se ovakvih stvari tice

samo ja mislim da svi zajedno mozemo doprineti da bude jos bolji.

pa ako malo bolje proucis o cemu ja pricam, slozices se a verujem i mnogi drugi da se neka pravila,

sa ciljem poboljsanja, mogu i promeniti. u ovom konkretnom slucaju ja uopste ne razumem

zasto mi i pisemo vreme odigravanja u skripti kad ja treba da gledam jel to danas ili sutra u japanu

i treba da gledamo vremenske zone itd. ako se boston-toronto i djokovic-cilic igraju u 3 ujutro po NASEM VREMENU i nasoj skripti onda je potpuno svejedno mesto odigravanja. zar ne

 

pa mislim da bi mogao neko i da me podrzi jer ja nemam nista licno protiv nikoga, a organizatorima

kapa dole za ovo sto su dosad uradili

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se sa tobom u vezi sajta u potpunosti da je ovo br 1 sto se ovakvih stvari tice

samo ja mislim da svi zajedno mozemo doprineti da bude jos bolji.

pa ako malo bolje proucis o cemu ja pricam, slozices se a verujem i mnogi drugi da se neka pravila,

sa ciljem poboljsanja, mogu i promeniti. u ovom konkretnom slucaju ja uopste ne razumem

zasto mi i pisemo vreme odigravanja u skripti kad ja treba da gledam jel to danas ili sutra u japanu

i treba da gledamo vremenske zone itd. ako se boston-toronto i djokovic-cilic igraju u 3 ujutro po NASEM VREMENU i nasoj skripti onda je potpuno svejedno mesto odigravanja. zar ne

 

pa mislim da bi mogao neko i da me podrzi jer ja nemam nista licno protiv nikoga, a organizatorima

kapa dole za ovo sto su dosad uradili

I sto rade i dalje :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledajte samo delpjeru ispod slike i sve ce vam biti jasno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledajte samo delpjeru ispod slike i sve ce vam biti jasno!

covek misli ozbiljno

Share this post


Link to post
Share on other sites

ni ja na primer ne gledam te vremenske zone. i malo mi je to bezveze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo ja mislim da svi zajedno mozemo doprineti da bude jos bolji.

pa ako malo bolje proucis o cemu ja pricam, slozices se a verujem i mnogi drugi da se neka pravila,

sa ciljem poboljsanja, mogu i promeniti. u ovom konkretnom slucaju ja uopste ne razumem

zasto mi i pisemo vreme odigravanja u skripti kad ja treba da gledam jel to danas ili sutra u japanu

i treba da gledamo vremenske zone itd. ako se boston-toronto i djokovic-cilic igraju u 3 ujutro po NASEM VREMENU i nasoj skripti onda je potpuno svejedno mesto odigravanja.

:uredu:

Ima logike to što kažeš. Trenutno su pravila kakva jesu. Za nova pravila - ove strane su nekakva vrsta peticije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram nauciti sve vremenske zone da bi znao dal smem da stavim par ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram nauciti sve vremenske zone da bi znao dal smem da stavim par ili ne.

ma i nije to toliko bitno, ali mi je skoro ponisten par koji se takodje igrao u 3 posle ponoci

a ja ga postavio u sutrasnji topic, jer racunam kad prodje ponoc to je sutra. ok u redu nije tako.

sad ga postavio u danasnji topic pa opet ne valja.

ne treba meni sajt sa vremenskim zonama. imam sat i ako po mom satu se igra 5 utakmica

na 5 kontinenata u isto vreme onda je moj sat merodavan. jer i u svakoj kladionici na svakom tiketu pise to vreme. a ne vreme na tom kontinentu

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram nauciti sve vremenske zone da bi znao dal smem da stavim par ili ne.

Ma daj.. nije uopće toliko komplicirano.

Imaš samo dvije "zone".. po kontinentima..

azijsku i američku.. američku možeš igrat danas.. a azijsku odigraš za sljedeći dan.. i to ti je to.

 

samo stvar navike...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...