Jump to content
Sign in to follow this  
m&m

22.10.2009.

Recommended Posts

Ne moras da odgovaras, sada sam video tvoje ime - Pirlo i sve mi je postalo jasno. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasad...vidjet ćemo, Efes je puno kvalitetniji, sad je samo pitanje dali će uspjeti to pokazati. Vidim da je Rakočević malo igrao i da stalno bacaju trice umjesto da igraju kako treba :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne sumnjam u to da su kvaliteniji al ako je uvek kvalitet bio to sto odlucuje sad biusmo svi ovde bili milioneri :blink:

 

36:24 momentalno ako sam igrao s hendikepom +4.5 90% pogodjen par jos sad bi bio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast na izboru, ali uz ovakav roster, a litvanci sve anonimusi...veliko iznenađenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan za većeras:

Celtic - HSV 1

HSV u velikim problemima s ozljeđenim igračama. Čak je 8 igrača na listi ozlijeđenih.

Celtic očajnički treba bodove a HSV već ima 6 bodova i ova utakmica im nije presudna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kad se ja kladim na kosarku nikad ne potcenjujem litvansku, srpsku(Partizan) i hrvatsku(Cibona) skolu ma koliko to bili anonimusi. Eto moze da se desi i da na kraju izgube litvanci sta znam, prosle godine cini mi se Cibonu sam ovako u gostima, mislim s Turcima nekim igrali 4.25 koeficient dali mi...al ne stalno da to radim nego sam kad te filing odnese u tom pravcu. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan za većeras:

Celtic - HSV 1

HSV u velikim problemima s ozljeđenim igračama. Čak je 8 igrača na listi ozlijeđenih.

Celtic očajnički treba bodove a HSV već ima 6 bodova i ova utakmica im nije presudna.

+ Celtic je ekipa koja skoro nikad ne daje 3 boda na domacem terenu u velikim takmicenjima, 1X je 95% pogodak :blink:

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve mi se cini da za Litvos Ritas vecera igraju Marculjonis Sabonis i onaj treci cije ime zavrsava na ONIS. 15 razlike, razvalili ih. :blink:

 

Ja veceras igram protiv Turke... Ajde sad Steaua go Steaua! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan za većeras:

Celtic - HSV 1

HSV u velikim problemima s ozljeđenim igračama. Čak je 8 igrača na listi ozlijeđenih.

Celtic očajnički treba bodove a HSV već ima 6 bodova i ova utakmica im nije presudna.

Defender Jerome Boateng and Tolgay Arslan are the latest injury worries for Hamburg.

 

The Germans are depleted in defence, as besides Boateng, Alex Silva, Collin Benjamin and Miroslav Stepanek are all definitely ruled out along with long-term absentee Bastian Reinhardt.

 

Strikers Mladen Petric and Jose Paolo Guerrero are also out, as is midfielder Romeo Castelen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za razliku od Hamburga, Celtic je skoro kompletan, jedino nedostaje bolesni Danny Fox.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Benfica uništava Everton.

Trenutno je 4:0 ( kao i Shakhtar - Toulouse )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...