Jump to content
Sign in to follow this  
EXERBET

27.10.2009.

Recommended Posts

zavrsi geteborg 2:2 j........... sve da bog da u zadnjem kolu igrali nerijeseno i izgubili titulu zbog ovog remija

Share this post


Link to post
Share on other sites

opet sam propustio unibet ligu, ne vredi kad sam zaglavio kod frizera tamo vamo ... Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

opet sam propustio unibet ligu, ne vredi kad sam zaglavio kod frizera tamo vamo ... Posted Image

heheh bitno je da si sad friziran

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ne mora nista da znaci...kolko puta sam gasio POZAR zbog takvih dojava...

 

Evo ti jedan primer od mog iskustva...

 

Intertoto kup, pre 4-5 godina igraju makedonski klub Pobeda i Ostrava. Prva utakmica se igra tamo. I jedan moj drug fudbaler, prvotimac u tadasnjem sampionu Makedonije kaze mi da mu neki drug isto prvotimac FK Pobeda reko da gube utakmicu u Ostravi sa 150% sigurnosti, kao nemaju namere da igraju...da oni nisu imali nameru da igraju al nije znao da zelja Ostrave da ne igra je veca od njihove. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

I tako mi odemo od kladionice do kladionice i uplacamo pare, uzimamo zajmove i sve to...ceo grad svaka kaldionica u Skopje primila nam je uplate.

 

I poceo mec! Prvi minut autogol Ostrave! Drugi minut Pobeda-Ostrava 0:2 odbrane Ostrave gledala cure na tribinama i stoji u mesto, 10 minut 0:3 opet autogol, 15 minut 0:4 skoro autogol, 20 minut 0:5 ceo tim Ostrave stoji na terenu i onaka rekreativno trckara...opis desavanja je iz usta igraca FK Pobeda. Na poluvreme zovemo tog igraca, i ono sto sam opisao o svakom golu su njegove reci. Kaze...oni pustaju utakmicu bez mi i da znamo, zbog onog sto rade jednostavno ne mozes a da ne das gol. A publika napustila mec vec u 10 minutu. Mec zavrsio 1:6 ili 1:7 cini mi se.

 

I tako POZAR za POZAROM naucicemo se dobro, vrlo dobro dati pare na DOJAVE i FIXED http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

P.S. Znaci ovo je bilo dojava koja nije bila PUBLIC BET, info nije dobijen po forumima i blogovima, al sta ima to veze.

Munchen dobio 1. trečinu s 1:0 ali sada već gubi 3:1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...