Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

06.11.2009.

Recommended Posts

:uredu:

 

Kakvo je ovo mrtvilo u kafani.........nakon onih rezultata jučer nikom nije do pića.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

:uredu:

 

Kakvo je ovo mrtvilo u kafani.........nakon onih rezultata jučer nikom nije do pića.........

 

ja neznam kako je kod vas ali zadnjih mjesec-dva ja nemogu da spojim dva para da pogodim

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja neznam kako je kod vas ali zadnjih mjesec-dva ja nemogu da spojim dva para da pogodim

Ja zamalo da uhvatim Wawrinku na 3.5 koeficient, jedan set uzeo samo jos jedan mu falio. :uredu:

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zamalo da uhvatim Wawrinku na 3.5 koeficient, jedan see uzeo samo jos jedan mu falio. :uredu:

Sad tek vidim da je izgubio.........gledao sam dok je imao set i 4:3 sa breakom u drugom :uredu:.................. i Čilić :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja neznam kako je kod vas ali zadnjih mjesec-dva ja nemogu da spojim dva para da pogodim

nemaš se čemu čudit..........nakon pola sata više golova je palo na 6 utakmica 2. francuske lige, nego na 8 utakmica 2. nizozemske.........to ne može bit normalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

........statističar, baš malo gledam što je bilo sinoć u kafani kad sam otišao, i vidim doš'o ti i zahvalio se svima na čestitkama osim meni........jel' to samnom nešto nevalja ili ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

........statističar, baš malo gledam što je bilo sinoć u kafani kad sam otišao, i vidim doš'o ti i zahvalio se svima na čestitkama osim meni........jel' to samnom nešto nevalja ili ?

i meni je to sumnjivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemaš se čemu čudit..........nakon pola sata više golova je palo na 6 utakmica 2. francuske lige, nego na 8 utakmica 2. nizozemske.........to ne može bit normalno

Eh....a pre par godina mozda 4-5 godina, dvaput u jednu sezonu sam dobio velike novce(u tisucima eura) na drugu nizozemsku ligu, onda kad su pljustali golovi...

 

Igras ovako tocan rezultat 2 nizozemska liga

 

1 par: 3:2, 4:2, 5:2, 4:3

2 par: 3:2, 4:2, 5:2, 4:3

3 par: 3:2, 4:2, 5:2, 4:3

4 par: 3:2, 4:2, 5:2, 4:3

5 par: 3:2, 4:2, 5:2, 4:3

 

uslov je 3 od 5 = 640 kombinacija

ili zamanje novca t.e. kombinacija igras manje jedan par i trazis 3 od 4 =256 kombinacija, ili za jos manje mozes igrati troznake mesto 4 znaka al tako je verojatnoca dobitka manja na ionako vrlo tesku igru. Najbolje je sa 5 znaka/5 rezultata na jedan par igrati i traziti 3 od 5 = 1250 kombinacija...da da jasno mi je da je vrlo tesko to pogoditi, nema vise takvih liga gde pljuste golovi, al ako uleti......

 

Al ako uleti jedan 5:2 ili jedan 4:3 rezultat i ispunis uslov...oda ces ovako da radis :uredu:

 

Ja sam prvi put uhvatio 5:2, 4:3 i 3:2 maksimalna isplata iako je koeficient bio da uzmes milione eura, to je bilo u novembru negde, i drugi put iste sezone dve tri kola pre kraja 4:3, 4:2 i 3:2...al od sledece godine nizozmska druga vise nije sto je bila... :uredu:

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prvi put uhvatio 5:2, 4:3 i 3:2 maksimalna isplata iako je koeficient bio da uzmes milione eura, to je bilo u novembru negde, i drugi put iste sezone dve tri kola pre kraja 4:3, 4:2 i 3:2...al od sledece godine nizozmska druga vise nije sto je bila... :uredu:

danas treba ganjat undere ili 0:0 :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas treba ganjat undere ili 0:0 :uredu:

Da ali 0:0 je 5-7 koeficient, a na 3:2 je 20-32 koef, 4:2 35-52 koef, na 4:3 i 5:2 je 100 koeficient pa pomnozi to po minimalnoj ceni kombinacije :uredu:

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...