Jump to content
Sign in to follow this  
Gandalf

26.11.2009.

Recommended Posts

20:00, 14.5/A. Anderson(Maccabi), tip Over 14.5, @1.70, Williams

 

 

Iskreno rečeno, organski mrzim košarku i čak i curling mi je za nju TOP sport, ali današnja ponuda je naprosto katastrofalna pa se moram okušati i u ovim najomraženijim vodama.

Gledao sam malo po ponudi i ovaj tip mi je upao u oko, jer je u Williamsu margina za 2-3 poena niža nego u ostalim kladionicama što je za ovaj tip vrlo prihvatljivo.

Naime, amerikanac, Alan Anderson je u ovogodišnjoj Euroligi u protekle 4 utakmice u prosjeku postizao 17.5 PPG.

U 1. kolu je protiv Union Olimpije zabio 25 poena, potom je protiv Caje Laboral odigrao svoju najlošiju utakmicu zabivši svega 5 poena, ali je u njoj i igrao više od 10 minuta manje nego u ostalim susretima.

Nakon toga CSKA Moskvi zabija 13 poena uz poprilično loš šut(dvice 5-13, trice 1-3, slobodna 0-2), a u zadnjem nastupu Lotomatici ubacuje 27 poena, mada opet ima dosta slab šut(2-8 za tricu).

 

U dosadašnjoj je karijeri promjenio već dosta klubova.

Igrao je za sveučilišnu košarku za Michigan State(2001-05), potom potpisao za Charlotte Bobcats(2005-07), igrao je i za Tulsa 66erse u D-Leagueu. Zatim seli u Virtus BolognU(2007-08), Triumph Lyubertsy(2008-09), Cibonu u siječnju '09 i naposljetku dolazi u Maccabi na početku ovogodišnjeg natjecanja.

U Euroligi je imao slijedeći učinak: 2007-08 Virtus VidiVici 11.2 PPG, 2008-09 Cibona 15.3 PPG, a u Ciboni je ukupno u 17 utakmica u ostalim natjecanjima imao 18.7 PPG, osvojivši pri tome prvenstvo i kup Hrvatske.

 

Vjerujem da kao najbolji strijelac Maccabia u večerašnjem susretu naprosto mora ići preko ove margine...

Edited by Gandalf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...