Jump to content
Dwiz

Battle Of The Forums by bwin (60.000$)

Recommended Posts

Password sam poslao svima koji su do sada pokazali interes.

Ja sam se već prijavio za turnir na bwinu, pa bi molio i ostale da to što prije učine. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_dance.gif

 

Turnir se nalazi pod:

SCHEDULED TOURNAMENTS > Special > bet-club.com

 

Ako je još netko zainteresiran, šifru može dobiti preko PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego u koliko sati je taj turnir nisam još pogledao, pa si moram vidjeti na psolu kakav mi je raspored, delam noćnu pa mislim da neću biti u mogućnosti ali sve jedno da probam nekako ?

 

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego u koliko sati je taj turnir nisam još pogledao, pa si moram vidjeti na psolu kakav mi je raspored, delam noćnu pa mislim da neću biti u mogućnosti ali sve jedno da probam nekako ?

 

Hvala!

Prvi je 06. 12. u 21.00.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Password sam poslao svima koji su do sada pokazali interes.

Ja sam se već prijavio za turnir na bwinu, pa bi molio i ostale da to što prije učine. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_clapping.gif

 

Turnir se nalazi pod:

SCHEDULED TOURNAMENTS > Special > bet-club.com

 

Ako je još netko zainteresiran, šifru može dobiti preko PM.

 

Za dan, dva do tri maksimum samo da povucem sve novce s Moneybookersa na VISU, pa nadam se da cu uci u tim, ako ovi s Moneybookersa me ne zajebu kao Netteler, a dosad nisu to uradili. Mi u Makedoniji imamo problem s drzavom ne smemo da primamo novce direktno od kladionica nit da direktno s kartica upalcamo na TAKVE sajtove zato mora neki serivis kao Moneybookers pre toga,...jebem ti takav kandidatski status za EU.

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za dan, dva do tri maksimum samo da povucem sve novce s Moneybookersa na VISU, pa nadam se da cu uci u tim, ako ovi s Moneybookersa me ne zajebu kao Netteler, a dosad nisu to uradili. Mi u Makedoniji imamo problem s drzavom ne smemo da primamo novce direktno od kladionica nit da direktno s kartica upalcamo na TAKVE sajtove zato mora neki serivis kao Moneybookers pre toga,...jebem ti takav kandidatski status za EU.

Pa možeš direkt sa Moneybookersa na BWIN.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...