Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

09.12.2009.

Recommended Posts

Novi dan za nove dobitke.Sretno svima danas :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi dan za nove dobitke.Sretno svima danas :nije:

 

Hmm , solidan tiket dobio, savim ok. samo nastavi, ako mozes, ne znam kakva ti je progresija, tj da li igras kojim sistemom i ili kako vec :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I za Tuta poruka dobar si , dobar.... svaka cast ne znam samo na koji nacin izvlacis parove , ali kvalitetan osecaj je u pitanju :nije::nije:

Edited by Bane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idemo veceras navijamo zajedno za Dalas Starse i da pocepaju patke u regularu.... :nije:

 

Uplcen singl na Dallas NHL :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm , solidan tiket dobio, savim ok. samo nastavi, ako mozes, ne znam kakva ti je progresija, tj da li igras kojim sistemom i ili kako vec :nije:

:nije:

Znam prepoznat velike koeficijente kad treba.Pogotovo danas, osakaćeni Manchester, mora izgubit od Wolfsburga.Pogledam sastave, uzmem u obzir da se Švabe i Englezi ne podnose i eto ticketa :nije: Jesi igrao singl na CSKA?

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Znam prepoznat velike koeficijente kad treba.Pogotovo danas, osakaćeni Manchester, mora izgubit od Wolfsburga.Pogledam sastave, uzmem u obzir da se Švabe i Englezi ne podnose i eto ticketa http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif Jesi igrao singl na CSKA?

Da naravno, sve sto napisem i odigram. :nije: :nije: :nije: :nije:

 

 

Danas za ligu sampiona je bilo malo teze za tipovati jer nije dosao nijedan jedini kec :nije:

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idemo veceras navijamo zajedno za Dalas Starse i da pocepaju patke u regularu.... :nije:

 

Uplcen singl na Dallas NHL :nije:

Evo moj: Overi

Otawa - Montreal 5.5

Boston Celtics - Milwaukee Bucks 194

Nashville - Vancouver 5.5

Anaheim - Dallas 5.5

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da naravno, sve sto napisem i odigram. :nije:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif :nije: :nije:

 

 

Danas za ligu sampiona je bilo malo teze za tipovati jer nije dosao nijedan jedini kec :nije:

 

Posted Image

Ja odlučio odigrati dubl.Bilo je Juve i Porto ili Manchester i Real, hvala Bogu da sam odabrao pravi :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo moj: Overi

Otawa - Montreal 5.5

Boston Celtics - Milwaukee Bucks 194

Nashville - Vancouver 5.5

Anaheim - Dallas 5.5

Uh , uh ne znam jel si kombinovao ili u singlu ili u kombu, ali iskreno, bice tesko za svaki par jer vidim da se nateze za over. ALi srecno do kraja :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh , uh ne znam jel si kombinovao ili u singlu ili u kombu, ali iskreno, bice tesko za svaki par jer vidim da se nateze za over. ALi srecno do kraja :nije:

Ma odigrao sam za 1 Euro i ćevap na jedan ticket, pa šta bude.Mislim da je dobitak nekih dvadesetak Eura ako prođe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma odigrao sam za 1 Euro i ćevap na jedan ticket, pa šta bude.Mislim da je dobitak nekih dvadesetak Eura ako prođe.

Aha, ok, tako odprilike i ja odigram za 1-2 evra kada mi se ukaze neki kombo sa kvotama preko 20-30, pa ak dodje dodje :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, ok, tako odprilike i ja odigram za 1-2 evra kada mi se ukaze neki kombo sa kvotama preko 20-30, pa ak dodje dodje :nije:

Uplatio sam minut prije početka Montreala tek tolko radi gušta kad već pratim na ESPN Americi :nije:

Zanimalo me da li su Senatorsi stvarno tako iscrpljeni gostovanja da ih nekoć slavni Canadiensi mogu rasturit :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uplatio sam minut prije početka Montreala tek tolko radi gušta kad već pratim na ESPN Americi :nije:

Zanimalo me da li su Senatorsi stvarno tako iscrpljeni gostovanja da ih nekoć slavni Canadiensi mogu rasturit :nije:

 

Ne verujem kaku su mi veceras promakli New Jersey Nets-i prase momci, a kvota predobra :nije:

Sad cu i ja da upalim Espn, inace veceras mi je promakao over 1,5 gol na tekmi Philadelphia Flyers 6 - 2 New York Islanders 1 trecina, ali nabilo mi se neko drustvo u kuci, i nisam mogao sve do sada da se domognem neta. Tu imam cesti problem i mislim da cu morati da pazarim neki laptop, pa preko wi-fi, posto imam ruter da se konektujem, jbg. :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na liveu u Expektu stoji za manje od 3.5 golova koeficijent 2.3.Čini mi se da možda neće više ni bit pogodaka..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem kaku su mi veceras promakli New Jersey Nets-i prase momci, a kvota predobra :nije:

Sad cu i ja da upalim Espn, inace veceras mi je promakao over 1,5 gol na tekmi Philadelphia Flyers 6 - 2 New York Islanders 1 trecina, ali nabilo mi se neko drustvo u kuci, i nisam mogao sve do sada da se domognem neta. Tu imam cesti problem i mislim da cu morati da pazarim neki laptop, pa preko wi-fi, posto imam ruter da se konektujem, jbg. :nije:

Flyerse prenosio Sportklub.

Meni laptop preminuo prije nekolko mjeseci.Sve radim sad na starom kompu.Uzimat ću uskoro i ja neki lap, uvijek para odleti na nešto drugo.Pogotovo na piće..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...