Jump to content
Sign in to follow this  
Banega

17.12.2009.

Recommended Posts

18:15 CSKA Moskva-Maccabi Tel Aviv 1 @1.60

 

Nakon loseg starta u Euroligi, poslije čega su se mnogi pitali ima li moskovski CSKA još uvijek kvalitete za sjajne rezultate, ta je momčad počela igrati...

 

Poslije tri kola su imali negativni omjer (1-2), no tada su zaredali sa četiri uspjeha. Na svom su parketu bili bolji od Union Olimpije 79-69 i Maroussija 78-65, dok su u gostima pobijedili jake suparnike: Caja Laboral 71-67 i rimsku Lottomaticu 72-57. Moskovska mašina je očito proradila.

 

Ovog ljeta je iz kluba otišao trenerski velemajstor Ettore Messina i svi su bili spremni ustvrditi kako je to najveći problem CSKA, kojeg neće moći riješiti. No, činjenica je da su Šiškauskas, Holden, Langdon, Planinić i ostali sjajni košarkaški znalci i morali su proigrati prije ili kasnije.

 

U ovom kolu im u Moskvu dolazi telavivski Maccabi, koji ih je lako pobijedio u prvom krugu. No, Maccabi je u zadnjem iskušenju poražen, Caja Laboral je bio bolji u Izraelu 91-82 što je također otkrilo slabosti tog sastava, a trenutačno su i Maccabi i CSKA na omjeru 5-2.

 

moj prijedlog : pobjeda domace ekipe

 

Ja sam razmisljao dosta o ovom paru, ali CSk-a ide medju prvih 16, ne znam kakva im je motivacija veceras

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam razmisljao dosta o ovom paru, ali CSk-a ide medju prvih 16, ne znam kakva im je motivacija veceras

ima motiva.......treba zadržati niz pobjeda, nije nebitno ni mjesto u skupini, izgubili su prvu u Izraelu.......uostalom prema ovom što si rekao nema ni Maccabi motiva........

Share this post


Link to post
Share on other sites

...  u tablici mi oduzet kao da sam promasio! tko ovdje koga j...

Mogla je rečenica završiti sa uskličnikom. Greške su sastavni dio posla. Sljedeći put ćeš biti baniran, pa dijeli takve lekcije nekom drugom. (Čl. 1. Pravila ponašanja na forumu).

 

Lijep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima motiva.......treba zadržati niz pobjeda, nije nebitno ni mjesto u skupini, izgubili su prvu u Izraelu.......uostalom prema ovom što si rekao nema ni Maccabi motiva........

 

Iz toga proistice da su moguca oba tipa, mislio sam na to. I ja sam za pobedu Cska, ali ne bih vise mogao da ulozim od 5/10 na njih, a kvota je oko 1.40 sto mi nije isplativo http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...