Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

18.12.2009.

Recommended Posts

kakva tekma bešiktaš-bursaspor,gosti na poluvremenu vode 1:0 pa bešiktaš preokrene na 2:1 i taman kad se činilo da je to to gosti opet na 2:3.u najmanju ruku sumnjivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakva tekma bešiktaš-bursaspor,gosti na poluvremenu vode 1:0 pa bešiktaš preokrene na 2:1 i taman kad se činilo da je to to gosti opet na 2:3.u najmanju ruku sumnjivo

sta mislis jel namesteno? :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ljudi kladi li se iko na online u merdian kladi?...sta je ovo dobio nekakav mali bonus nikako da mi listic prodje,negdje koci,ako neko zna kako to kod njih ide da mi pomogne....bwin majka :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecno sa tim tiketima, ali nazalost to niko ne gleda. Ja imam 3/3 pogodjena tiketa tamo,i celih 35 view-a, od kojih su pola moji :nije:

Gle,svaka čast na pogođenim tiketima, ali većina ljudi najviše vjeruje sebi.

Ja osobno, rijetko igram ono što drugi predlože. Jedino ukoliko se njihovo mišljenje poklopi s mojim - onda je taj par na listiću.

Ukoliko moram birati između svojeg i nečijeg tuđeg para - konačni odgovor je moj par.

Neka se nitko ne uvrijedi na ovaj komentar.

Tu sam već duuugo vremena i puno puta sam postavljao prijedloge i analize , dosta toga sam pogađao, normalno bilo je i serija promašivanja ali... nikad nisam imao dojam da je na "mojim" parovima netko zgrnuo hrpu para.

A, da budem iskren, moglo se dosta zaraditi. I ja sam mogao imati puno više love od kladare nego što sam do sada zaradio ali takav je život.

Ponekad se osveti razmišljanje - ajde da dodam još jedan par, ponekad uleti koš u zadnjoj sekundi, gol u zadnjoj minuti...

No, uvijek sam pokušavao dati prijedloge za koje sam vjerovao da prolaze.

Sretno svima koji postavljaju prijedloge na forum i bilo bi idealno da se piše više analiza.

Moj je prijedlog da se ponovno pokuša pokrenuti natjecanje u analizama ( koje je nekada bilo atraktivno ) gdje je bilo izvrsnih analiza i odličnih ljudi koji su pisali te analize.

Evo nekih koji su mi ostali u sjećanju ( neka se ostali ne uvrijede ) : Gandalf, Tvicenti, Tuto, Littlepimp , VesnaSK, Dwiz, Eagle 1313, Baptista, statističar, RayBan, eKICh ...

Za neke starosjedioce, uskoro će biti 4 godine na forumu.

http://www.bet-club.com/forum/index.php?ac...&filter=ALL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gle,svaka čast na pogođenim tiketima, ali većina ljudi najviše vjeruje sebi.

Ja osobno, rijetko igram ono što drugi predlože. Jedino ukoliko se njihovo mišljenje poklopi s mojim - onda je taj par na listiću.

Ukoliko moram birati između svojeg i nečijeg tuđeg para - konačni odgovor je moj par.

Neka se nitko ne uvrijedi na ovaj komentar.

 

...

Slažem se :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...