Jump to content
Sign in to follow this  
Banega

20.12.2009.

Recommended Posts

Jedan info iz današnjih novina:

Cibosi uskoro stupaju u štrajk. Ne zna se točno da li danas navećer, sutra ili početkom iduće godine ali ukoliko ne dobe zaostale plaće, definitivno stupaju u štrajk. Prema 24 sata, današnja utakmica protiv Cedevite bi mogla biti posljednja u ovom sastavu. Nezadovoljstvo je ogromno, frustracije su se nagomilale i igrači jedini izlaz vide u štrajku.

Pitanje s kakvim motivom će većeras odigrati u Podsusedu.

Ja idem na tu tekmu pa ću se javiti kako je bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj tip za danas :

(AHL) Bridgeport Sound Tigers - Springfield Falcons

1 @ 1.80 (Expekt)

:nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan info iz današnjih novina:

Cibosi uskoro stupaju u štrajk. Ne zna se točno da li danas navećer, sutra ili početkom iduće godine ali ukoliko ne dobe zaostale plaće, definitivno stupaju u štrajk. Prema 24 sata, današnja utakmica protiv Cedevite bi mogla biti posljednja u ovom sastavu. Nezadovoljstvo je ogromno, frustracije su se nagomilale i igrači jedini izlaz vide u štrajku.

Pitanje s kakvim motivom će većeras odigrati u Podsusedu.

Ja idem na tu tekmu pa ću se javiti kako je bilo.

A ja odigrao na Cibonu :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja odigrao na Cibonu :nije:

Lijepo ih zamoli i vratit će ti ulog :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari jedno pitanje. Kako se iskoristava ovaj bonus na expektu sa takmicenja? Da li mora da se stavi celokupna suma 5x na kvotu 1.5 ili ili moze to nekako drugacije? Razumem se u ovo kao :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari jedno pitanje. Kako se iskoristava ovaj bonus na expektu sa takmicenja? Da li mora da se stavi celokupna suma 5x na kvotu 1.5 ili ili moze to nekako drugacije? Razumem se u ovo kao :nije:

 

Ako ti je bonus na primer 50 evra, moras da imas ukupan zbir oplklada bar 250 evra na kvoti vecoj od 1.5 ili jednakoj :nije:

Edited by Bane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti je bonus na primer 50 evra, moras da imas ukupan zbir oplklada bar 250 evra na kvoti vecoj od 1.5 ili jednakoj :nije:

To se riješi u 24 sata :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se riješi u 24 sata :nije:

 

Resi se , ako ti brzo vracaju lovu natrag, ak ne, onda duze :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Resi se , ako ti brzo vracaju lovu natrag, ak ne, onda duze :nije:

Jel se igra danas šta na hokej?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se igra danas šta na hokej?

 

igrao sam neki kombo tiketic, 2 fudbala+NHL, i cekam Detrot +0.5 1 trecinu . Ali necu to prepustiti slucaju tako da cu odbraniti, jer danas mi se ne gubi niti 1 evro.

 

Igrao bih jos za neki skromniji ulog Chikago - Detroit(+0.5) 2@2.05 regular time :nije:

Edited by Bane

Share this post


Link to post
Share on other sites

igrao sam neki kombo tiketic, 2 fudbala+NHL, i cekam Detrot +0.5 1 trecinu . Ali necu to prepustiti slucaju tako da cu odbraniti, jer danas mi se ne gubi niti 1 evro.

 

Igrao bih jos za neki skromniji ulog Chikago - Detroit(+0.5) 2@2.05 regular time http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Ja ću preskočit Hawkse i Detroit.Najsigurniji mi je par danas Bridgeport u AHLu, složio sam neki tripl, a najvjerovatnije ću ga ubacit s još nečim u dubl prije neg krenu igrat tamo negdje oko deset sati :nije:

Hvala Bane i Cantona http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

:nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...