Jump to content
Sign in to follow this  
Banega

20.12.2009.

Recommended Posts

Na Recycle Bin se ne može napravit ni Rename bez kopanja po registru a kamoli ga izbrisat.

Reinstalirao sam Windowse nakon 4 godine i čudo jedno kako sve radi brzo. Imam 15 GB programa, isključio sve šta smeta, Task Manager mi pokazuje samo 18 procesa pokrenuto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Recycle Bin se ne može napravit ni Rename bez kopanja po registru a kamoli ga izbrisat.

Reinstalirao sam Windowse nakon 4 godine i čudo jedno kako sve radi brzo. Imam 15 GB programa, isključio sve šta smeta, Task Manager mi pokazuje samo 18 procesa pokrenuto.

Pozovi Chucka :nije:

 

Probaj Ubuntu da vidis kako ce sve biti jos brze i nece ti trebati nikakav antivirus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozovi Chucka :nije:

 

Probaj Ubuntu da vidis kako ce sve biti jos brze i nece ti trebati nikakav antivirus.

Kod mene dual boot :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam Debian na jednoj particiji. Problem su mi driveri kod Linuxa, toliko toga mi je spojeno na kompjuter da mi treba 1/2 dana za očistit sve od prašine. Najbolje je imat 2 diska, često reinstalirat i dobar firewall.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mujo stoji pred automatom za koka-kolu. Ubaci kovanicu i izađe jedna limenka kole. Ubaci Mujo još jednu i opet izađe limenka. I tako Mujo nastavi dok se jedan iz kolone koja se stvorila iza njega ne pojavi i reče:

- Oprostite gospodine, jeste li gotovi više? I mi smo žedni.

A Mujo će na to:

- Dok Mujo dobija, Mujo igra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mujo stoji pred automatom za koka-kolu. Ubaci kovanicu i izađe jedna limenka kole. Ubaci Mujo još jednu i opet izađe limenka. I tako Mujo nastavi dok se jedan iz kolone koja se stvorila iza njega ne pojavi i reče:

- Oprostite gospodine, jeste li gotovi više? I mi smo žedni.

A Mujo će na to:

- Dok Mujo dobija, Mujo igra!

:nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinem Valladolin 2.20, Villareal 1.60, Salzburg 1.50, Cibonu masni hendi i Sienu hendi i nađe se Chelsea... :nije:

 

Da bi potom odigra popravni Cibonu masni hendi, Sienu hendi, Salzburg, čeka bi Lyona i Partizana i nađe se Jug koji za ne falit dobije u produžetku... :nije:

Meni su Jug i Mladost donijeli 200 Kn - stavio sam čisti x i uplatio 30 Kn.

Osim toga, moram se pohvaliti i s još jednim "divljim" koeficjentom kojeg sam danas skinuo: Barcelona - San Antonio - odigrao sam čisti x na listiću ( koef. 9 ) - ulog također 30 Kn.

No, zato su me na glavnom listiću sje... Chelsea i Juventus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sinoć pročitam na jednom blogu da je nekom liku frend iz poljske javio da je poljska hokejaška u20 reprezentacija lošija od naše i da bi naši danas mogli dobiti.evo sad je 6:5 za naše u 3/3.kvota 14.5

naravno nisam ništa odigrao na to :nije:

 

edit

 

i završilo je 6:5 :nije:

Edited by joxong

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo je da je na Expekt kladionici koef. na Cleveland pao na samo 1.57

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo je da je na Expekt kladionici koef. na Cleveland pao na samo 1.57

Samo???

 

Pa ja ne igram dok tečaj nije 1.01!! Ostalo je sve preveliko i nesigurno! :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš gledam tablicu od Unibet natjecanja,mislio sam da Tuto nije ažurirao 6 kolo,kad vidim tamo kladioničar skinuo one dvije blamaže "velikih klubova"!! :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...