Jump to content
Sign in to follow this  
Banega

27.12.2009.

Recommended Posts

Arsenal + Ragers + Medvešćak..............pa jel to bilo teško :tzare:

Ko su ti ovi Ragersi???

 

 

hahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al ste se raspisali...pokvarice se tastature, polako! :tzare:

A šta ću fali mi samo 60tak postova ako slučajno osvojim koju od nagrada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što bi rekao ovaj komentator sa sportkluba REAL DEMOLIRAN!!!

Ufff stvarno ih je Barca ponizila!!!

 

Tak Barca ni Cibonu nije razbila!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon što je gradonačelnik Splita Željko Kerum prije dva dana izjavio kako će grad Split vrlo vjerovatno prodati većinski paket dionica splitskog Hajduka već se pojavio i potencijalni kupac.

 

Radi se o Lucianu Benettonu koji je spreman uložiti novac u splitski klub. Sam Kerum je najavio da bi najradije u Hajduku vidio domaćeg investitora, ali je izgleda Benetton najzainteresovaniji.

 

Grad Split bi u svom posjedu zadržao oko 25 posto dionica kluba, a većeinski vlasnik kluba bi tako postao Jako Andabak. Hajduk vrijedi 268 miliona kuna, a u vlasništvu grada Splita trenutno je 140 miliona kuna.

Edited by Hordaš

Share this post


Link to post
Share on other sites

OVaj komentator na sportklubu je lud, i mislim da se posebno napali acb ligu i to ivše nego na nba!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Splićani šta se ovo dešava??

 

P.S. koje ovaj jako andabak?? :tzare::tzare:

Jako Andabak ti je jedan lokalni tajkun(ne znam kako i odakle mu tolke pare), ali najlakše ga je opisat ka nekog teksaškog bolesno bogatog starijeg gospodina koji se obogatia na proizvodeći sve vrste kikirikija na svijetu sa specifičnim osmijehom na licu, domaćeg u narodu...nešto slično je Jako Andabak u Splitu i dalmatinskoj zagori. :tzare:

 

Btw danas sam bia na onome malonogometnom turniru "4 kafića" u Splitu(bilo je na HTV 2 ako ste gledali9.To je bila priča za sebe - ukratko okupili se poznate i utjecajne "lole", spli'ski ugost'telji i njihova 4 kafiča/kluba i doveli igrače itd...izviždalo Keruma(gradonačelnika) koji je bania u pola partije i vlasnika pobjedničkog kafića/kluba, ali ne bi tia pisat o tome jer sam radia za tog gospodina pa da mi se ne bi obilo o glavu... :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...