Jump to content
Luza

Moja MTT avantura

Recommended Posts

20/847 i osvojenih 6,77$ na 1$ freezeout. Koja su tlaka ovi freezeouti, igraš 4 sata, osvojiš zavidno 20 mjesto od osamsto igrača i dobiješ siću http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_lol.gif

 

Ti si barem nešto dobio na freezeoutu ja pa NIŠTA....se nisam sekirao zato sam 3 puta išao na double up i 3 puta bio medju 5.....dobio sam 5$,a igrao sam 1 sat.... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

20/847 i osvojenih 6,77$ na 1$ freezeout. Koja su tlaka ovi freezeouti, igraš 4 sata, osvojiš zavidno 20 mjesto od osamsto igrača i dobiješ siću :uredu:

ovako gledano,ovo je strasno,totalno neisplativo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

majke mi ako si ti normalan..ma kako mozes tako brzo skupiti toliko cipova..i to je kod tebe standard,brzo imas puno cipova..bas bih htio vidjeti na koji nacin,koje su to ruke..thumbs up

 

EDIT:naravno,ovo je upuceno luzi..

Edited by antoniob

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji hand sad na luzinom stolu..utg calla BB,svi fold do buttona koji calla..luza na SB calla..flop je 9s5hQh..luza SB min bet 160,BB call,UTG rejz 1280,button call,blindovi fold..turn je 6s,UTG all-in 4805,button call i pokazuje 5c3c a UTG KsQc..river je 5 i tip s 53 nosi pot :nije: :nije: :nije: koji moron,nece taj dugo imati cipove,ajmo luza,udari ga :nije:

 

EDIT:"igrac" je hoti1807

Edited by antoniob

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo sam ga spustio :nije: :nije:

 

i izbacio sa stolice :nije:

Edited by Luza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kraju završio peti :nije: ! Ali moram reć na NIJEDNOM turniru nema takvih nemogućih situacija kao na Zimskoj freeroll seriji. Na ovom turniru high par ti ne znači ama baš ništa.

Primjer 1:

 

Imam A9 i na flopu 9 4 4 . rejsam malo i ovaj me prati; na turnu se pokaže AS; znači imam dva para; opet malo rejsam ovaj prati; LIK ima TRIS sa kartama 4 6

 

Primjer 2:

 

U rukama 10 10 i na flopu brojevi manji od deset i ovogas opali straight na riveru.

 

Primjer 3: imam babu i 9 kara i na flopu se ukažu dvije babe, rejsam lik prati i ukaže mi se full house idem all in, i ovaj prati, pazi prati full ulog. Kažem to je to, as na riveru kad on u rukama drži asa i babu :nije: :nije: :nije: :nije:

Da li vi to možete vjerovatiiiiiiiiiiiiii....

 

Stvar je tolko čudnija što sve ovo što sam nabrojao pobere jedan lik koji ma glavu dolje osvaja turnir!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...