Jump to content
Luza

Moja MTT avantura

Recommended Posts

vidio sam,ti si ispo pred lovu,a ja malo kasnije :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Luza pozzz....

 

Zašto tebi odgovara re-buyovi turniri a meni nikako??

 

I sada jedno pitanje baš u vezi sa time?? Odlučio si igrati na turniru sa ulogom od 10$(sa re-buyom),garantirani je zaista lep novac....a mene zanima kakva je razlika u igri kod re-biy od 0,50$ ili od 2$ i sa uplatom od 10$ dalje....

 

Ja zaista ne volim igrati na turnirima gdje su re-buyi ili add -on(ovi) nego radije igram na jačim turnirma (freezeouti) mada su manji dobitci....

 

Moram ponovo probati igrati re-buyeve sa manjim ulogom i planiraš,da rjecimo planiraš dati još 2$ - mada u početku igraju skoro svi na all in.....

 

Molim tvoj prijedlog jer ti imaš puno praksa nego ja....

 

Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da na freezeout turnirma su bolji igrači koji "štede" žetone i svi idu sa ciljem da dostignu FT jer tek tada imaš ajde neku nagradu. Na rebuyevima je drugačija situacija, puno riba koji ulaze u prvom dijelu turnira all in na relativno slabe karte. Tu treba uletiti u "štih" i pokušati na račun toga pridobiti čim više žetona i doći na razinu kada te softver počne "voljeti". Tada počinjem zvati rejsove i sa puno slabim kartama tipa 65 boja, 96 boja, 22... Biti medju nagradama na rebuy turniru je dobra nagrada i već zadnje mjesto donosi relativno dosta para. Razlika medju rebuy turniru od 2$ i onaj od 5$ je strašna, puno bolji igrači, malo all inova, malo rejsova, bacanje karata tipa AJ, AQ itd tid.

Na rebuy-u jednostavno budi spreman na 3 rebuy + 1 addon. To je ulog koji se pokriva dolasskom u "in the money" područje. Po meni rebuy turniri su puno dinamičniji, sa puno preokreta i uzbuđenja a dolaskom na FT je puuuuno isplativije nego na freezeoutu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

slažem se sa luzom treba igrati rebuy ako si u mogučnosti,većinu toga kaj sam zaradio je bilo upravo na tim turnirima sa napomenom da još nisam dao jedne svoje kune samo plus od kad igram http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif malo se dignem,malo padnem ali sve ukupno izvadio sam nekih 800€,freezout mi je muka,puno se duže igra,a zarada mi je manja :uredu:

 

što se tiće uloga tu je stvar puno važnija,igrati uloge od 2$ ili 5$ ogromna je razlika,a da ne pričam o većim,uglavnom,sretno svima :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

bravo luza majstore :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala dečki. Mislim da mi sad banka a i moj stil igre dozvoljava da se popnem jednu razinu više i da počnem igrati turnire do 5$ buyina. Probati ću, uvijek se mogu spustiti jednu stepenicu niže... Ovaj tjedan je bio furiozan, nikad još takav... :uredu: Samo da se ne zanesem kao mnogo puta do sada http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Edited by Luza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...