Jump to content
Sign in to follow this  
orijent

05.01.2010.

Recommended Posts

Zanimljiva analiza.Bit će golova.Jel prenosi tko?

 

 

post-4291-1262718786_thumb.jpg

 

Nisam postavio ovaj tiket na BC jer sam ga složio nešto malo prije početka prvog susreta dok sam trčao u ćan-du :uredu:

 

Sport klub prenosi Dewilse i Starse, ne znam jedino ako ne prenosi ESPN America, oni imaju obicaj Capitalse da daju... :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sport klub prenosi Dewilse i Starse, ne znam jedino ako ne prenosi ESPN America, oni imaju obicaj Capitalse da daju... :uredu:

Hvala.

Kod mene TV vodič ništa ne govori, a Sportklub program ne mogu provjerit jer im se sajt održava :uredu:

 

Al nadam se da prenose bilo kakav NHL da ne razjebem oči na streamovima koji se čak i prekidaju(Justin.tv) :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala.

Kod mene TV vodič ništa ne govori, a Sportklub program ne mogu provjerit jer im se sajt održava :uredu:

 

Al nadam se da prenose bilo kakav NHL da ne razjebem oči na streamovima koji se čak i prekidaju(Justin.tv) :uredu:

 

Sport club prenosi Devils - Stars 100%, samo jos da proverim ovaj espn :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

NA espn-u Dallas at NY Rangers - NHL sutra u 01:00 :uredu:

Dosadno.Al bolje išta nego ništa :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubice ih Dallas kao slike sutra, bice 4:0 :uredu:

Dobit će Dallas, al će dat bar gol Rangersi.Meni je to dosadan susret, mada je bilo jednom odstupilo od pravila i roknulo dvanaest golova :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobit će Dallas, al će dat bar gol Rangersi.Meni je to dosadan susret, mada je bilo jednom odstupilo od pravila i roknulo dvanaest golova :uredu:

Aha, sad sam prekontrolisao Dallas je gost, tako da ocekujem malo tesniju borbu, ali opet pobedu Dallasa. Mada treba sacekati i ishode vecerasnjih susreta , koji itekako uticu na sutrasnje rezultate :uredu::uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo moj tiket i za danas:

 

1 Hemofarm +15.0 @ 1.40 75:71 :nije:

2 Telekom Bonn +20.0 @ 1.33 66:64 :uredu:

3 SønderjyskE +0.0 @ 1.18 4:1 :uredu:

 

:uredu:

Evo jos jednog dobitnog :nije:

 

Hvala jos jednom svima na cestitkama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji lud komentator na Euro sportu sto prenosi pikado http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Napaljen komentator http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_mad.gif ! Cantona dobro si pogodio ti taj Chissy - Chisnal ..ipak Fitton je bio grobar u proslosti pa nije neki veliki pikado majstore.. :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...