Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

25.01.2010.

Recommended Posts

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan dobri ljudi. Nek vam je sa srećom danas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Micha, majstor!!! :uredu:

E još da Kate ne postavi više ništa  do kraja meseca , pa i ja da imam neku sličicu. :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedan po meni zicer za danas:

 

- na Unibetu, a vjerovatno i na još nekim kladama ima par Nadal - Murray "Koliko minuta će trajati meč?"

208,5 - over @ 1.85

 

Oba igrača su jako brza i bore se za svaku loptu.

 

1) Nadalovi servis winneri su rijetki jer on većinom nastoji servisom plasirat loptu na određeno mjesto i tako izgradit poen koji će osvojit nakon par udaraca.

 

2) Murray dobro servira, jako dobro čita protivničke servise i poznat je po dobrome returnu.Također je poznat da igra veoma obrambeno i ženskasto(da se ne izrazim drugačije), rijetko ide završit poen winnerom, jako rijetko gađa crte, nastoji protivnika navest na neforsiranu pogrešku te samim time mu poeni dugo traju.

 

9/10

 

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Također par prijedloga za danas:

 

Philadelphia - Indiana 1 @ 1.55 - Philadelphia je u dobroj formi, Indiana većinom domaćinska momčad(u gostima 5-18), igrali su prije 2 dana u Indiani (Philadelphia kao gost doblia 107-97)

 

San Antonio - Chicago 1 @ 1.30 - San Antonio zadnje 2 utakmice igrao doma i izgubia prvo od Utah 98-105(kvota 3.20), pa od Houstona 109-116(kvota 3.00), sumnjam da su obe utakmice čiste...Chicago naime je trenutno na gostujućoj turneji po zapadu i zasad ima 2 pobjede iz teških gostovanja, prvo u Phoenixu 104-115(kvota 3.20 - 4.00 ne sjećam se točno), zatim u Houstonu dan nakon što su oba slavila na teškim gostovanjima, ali igrači Houstona su bili "umorniji" od igrača Chicaga jer su se iz Chicaga pripremili za dugu turneju pa su izgubili doma od Chicaga 97-104(kvota 3.00).

 

Čisto sumnjam da Chicago na turneji po Zapadu može i do treće pobjede zaredom po teškim gostovanjima, a i da SAS mogu doma do trećeg poraza zaredom - navijači će ih obisit... :uredu:

 

Henin - Petrova 1 @ 1.40 - Gledam Henin igra strašno - munjevito kretanje, čisti brzi federovski udarci po crti..izgledalo je da se mučila, ali protivnice su bile respektabilne.

Petrova je razmontirala Clijsters i prošla Kuznjecovu(Kuznja previše grešaka, auti 3 metra, opet je imala šansi, skoro svaki gem na obe strane iša deuce) - igra skoro pa turnir života, dobro se kreće s obzirom na veličinu i glomaznost, veliki servisi, veliki glomazni udarci..

 

V. Williams - Na Li (-4,5), over 20,5 2 @ 1.85 - Venus se mučila 1. set sa Schiavone, ali je okrenula i razbila druga 2 seta, igra dobro, kreće se dobro...igra Na Li mi se sviđa - brza je, pokriva svaku loptu, brzi kineski refleksi, precizni udarci, dobar servis..mislim da Li ne želi 2 puta zaredom ispast u 1/4 finalu(US Open 2009 6:2 6:4 od Clijsters), ne bi smjela lagano izgubit, a i moguće hazzarderski T.R. 2:1 za Li @ 5.50 na manji ulog...

 

:uredu:

Edited by Stosy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Također par prijedloga za danas:

 

Philadelphia - Indiana 1 @ 1.55 - Philadelphia je u dobroj formi, Indiana većinom domaćinska momčad(u gostima 5-18), igrali su prije 2 dana u Indiani (Philadelphia kao gost doblia 107-97)

 

San Antonio - Chicago 1 @ 1.30 - San Antonio zadnje 2 utakmice igrao doma i izgubia prvo od Utah 98-105(kvota 3.20), pa od Houstona 109-116(kvota 3.00), sumnjam da su obe utakmice čiste...Chicago naime je trenutno na gostujućoj turneji po zapadu i zasad ima 2 pobjede iz teških gostovanja, prvo u Phoenixu 104-115(kvota 3.20 - 4.00 ne sjećam se točno), zatim u Houstonu dan nakon što su oba slavila na teškim gostovanjima, ali igrači Houstona su bili "umorniji" od igrača Chicaga jer su se iz Chicaga pripremili za dugu turneju pa su izgubili doma od Chicaga 97-104(kvota 3.00).

 

Čisto sumnjam da Chicago na turneji po Zapadu može i do treće pobjede zaredom po teškim gostovanjima, a i da SAS mogu doma do trećeg poraza zaredom - navijači će ih obisit... :nije:

 

Henin - Petrova 1 @ 1.40 - Gledam Henin igra strašno - munjevito kretanje, čisti brzi federovski udarci po crti..izgledalo je da se mučila, ali protivnice su bile respektabilne.

Petrova je razmontirala Clijsters i prošla Kuznjecovu(Kuznja previše grešaka, auti 3 metra, opet je imala šansi, skoro svaki gem na obe strane iša deuce) - igra skoro pa turnir života, dobro se kreće s obzirom na veličinu i glomaznost, veliki servisi, veliki glomazni udarci..

 

V. Williams - Na Li (-4,5), over 20,5 2 @ 1.85 - Venus se mučila 1. set sa Schiavone, ali je okrenula i razbila druga 2 seta, igra dobro, kreće se dobro...igra Na Li mi se sviđa - brza je, pokriva svaku loptu, brzi kineski refleksi, precizni udarci, dobar servis..mislim da Li ne želi 2 puta zaredom ispast u 1/4 finalu(US Open 2009 6:2 6:4 od Clijsters), ne bi smjela lagano izgubit, a i moguće hazzarderski T.R. 2:1 za Li @ 5.50 na manji ulog...

 

:uredu:

Ovo bi ti prokomentarisao:

 

cini mi se da je Petrova mnogo vise pokazala na ovom turniru.Henin jako lose servira i ona vise gemova osvoji na protivnicki servis.

ja cu u svakom slucaju igrati da ce petrova ozvojiti BAR jedan set!

 

:uredu:

Edited by PERKAN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima na cestitkama, c4nton4 Tuto, PERKAN, baptista , sportandlove , EXERBET, micha , pirlo , leo, Stosy, zoki086, mostovoj, m&m , Adem_Ljajic, roberth http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif i ako sam slucajno nekog izostavio ne zamire te mi jer nije hteo post da ispise sa svim citatima

 

juce me nije bilo na forumu jer su mi iskljucili net bas kad "treba" http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_confused.gif , a nedeljom servisi za uplatu ne rade :uredu::nije:

 

Dobar dan svima :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Puno ljudi je gubilo novce zbog slonova. Još u prvom kolu kad su kiksali s Burkinom faso.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedan po meni zicer za danas:

 

- na Unibetu, a vjerovatno i na još nekim kladama ima par Nadal - Murray "Koliko minuta će trajati meč?"

208,5 - over @ 1.85

 

Oba igrača su jako brza i bore se za svaku loptu.

 

1) Nadalovi servis winneri su rijetki jer on većinom nastoji servisom plasirat loptu na određeno mjesto i tako izgradit poen koji će osvojit nakon par udaraca.

 

2) Murray dobro servira, jako dobro čita protivničke servise i poznat je po dobrome returnu.Također je poznat da igra veoma obrambeno i ženskasto(da se ne izrazim drugačije), rijetko ide završit poen winnerom, jako rijetko gađa crte, nastoji protivnika navest na neforsiranu pogrešku te samim time mu poeni dugo traju.

 

9/10

 

:uredu:

Malo mi je sumnjivo ovih 208 minuta, to je gotovo 3 ipo sata igre, a to nikako nije malo. ako ide preko 208 minuta ide onda i over to je po meni definitivno, jedino je mozda pitanje da li moze otici u over i sa manjom minutazom. Ne verujem da ce se igrati 3 seta 3 ipo sata, vec u cetri seta zavisnosti koliko su puni moze biti igledan over, tako mi je malo ovaj tip sumnjiv.. Srecno u svakom pogledu :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivi su mi tecajevi za vecerasnji mec Rodik -Cilic u super sportu, 1.80 - 2.30 nisam video bolje tecajeve u skorije vreme, ovde marze ja mislim da i nema, cak 1% sure beta, nisam racunao manipulativne troskove :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...