Jump to content
zg-marko_23

Dobri filmovi

Recommended Posts

hehe nabrojao si bas one filmove koje ni ja nikad nisam pogledao, ali Indianu Jones sam gledao na desetine puta, posebno 2.dio

Možete ih pogledat zajedno :icon_cool:

 

Vidio sam reklamu gdje daju majicu iz filma Umri muški 5.

Iskreno, ne znam ništa o tom filmu. Očito ću morati pitati "prijatelja" googlea.

Za Schwarzennegera sam čuo da glumi u nekom filmu što uskoro dolazi u kina ( nije Conan ).

Jbt pa svi ti glumci ( Ford, Willis... ) su već za penziju ( imaju preko 60 godina ). Kako sam na tim filmovima odrasao , to znači da i ja već imam .... preko 20 godina. :icon_neutral:

:icon_cool: U petici Bruce spašava svog sina od otmičara.. A novi Conan će bit o već ostarjelom Conanu koji je postao tiranin ili tako nešto načuh :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jebenti, nisam zna da se snimila i petica Umri muški. :icon_biggrin:

To su filmovi čiji nastavci umru jedino s glavnim glumcem. Ista stvar sa Slyom..dok mu grobar ne lupi zadnji čavao na lijes..Rocky i Rambo idu prema dvoznamenkastom, troznamenkastom..etc. nastavku

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znam drug, nisi jedini.... ali mene te bajke ne interesuju, nekako mi je to kao price za laku noc :50yes:

 

Daleko je ovo Dinno od price za laku noc. Ima u ovoj trilogiji, jako puno metafore, obzirom da je napisana uoci i tokom drugog svjetskog rata. Covjek je tadasnju stvarnost na jedan nevjerovatan nacin pretocio u imaginarni svijet, tzv. Medjuzemlje, svijet u kojem se medjusobno bore dobro i zlo, uz galeriju impresivnih likova.

Elem, ko je procitao sve tri knjige, sigurno je uzivao i u filmskoj trilogiji. Za filmove sam licno ocekivao da ce biti veliko razocarenje, no jako sam se prevario.

Sa Hobitom sam ponovo prilicno skeptican, obzirom da je jednu knjigu Jackson pretocio u tri trosatna filma. Mozda je ipak malo previse.... No vidjecemo! :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ne znaš hsammere da je Tolkien lik Bilbo Bagginsa temeljio na Winstonu Churchillu, a Golluma na Erwinu Rommelu. Bit će nastavaka koliko i Churchillovih memoara. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kako ne znaš hsammere da je Tolkien lik Bilbo Bagginsa temeljio na Winstonu Churchillu, a Golluma na Erwinu Rommelu. Bit će nastavaka koliko i Churchillovih memoara. 

:48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uskoro izlazi nastavak STAR TREKA i to se mora obavezno pogledati....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cantona dobar filmcic svideceti se 100 possto

 

De rouille et d'os 

Volim francuske filmove. Pogledam 100 possto :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cantona dobar filmcic svideceti se 100 possto

 

De rouille et d'os 

nemrem ga nać na netu, sve neki fejk torrenti

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ću ga pogledat do kraja 2013. pa ti javim. 

Nema problema,jer s obzirom koliko slobodnog vremena imam ja ga sigurno neću pogledati ni u 2013. :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...