Jump to content
Sign in to follow this  
Banega

24.02.2010.

Recommended Posts

Mene čudi kako već i nisu izmislili neki harač i za to,jer ja npr kad isplačujem na visu to je sve bez poreza i bez provizija,čista lova,i da imam npr 500 000€ na računu svaki dan bi pomalo isplačivao i dizao cash,ko zna dal bi mi tajne službe pokucale na vrata s vremenom,hmmm ali uglavnom stanje u državi je koma i sve izvjesnije je da nam nekako sjednu za vrat!! :tzare:

Ja isto isplaćujem ili direct na VISU ili preko MB.Uvest će điberi ziher nekakv harač ili nešto slično, u običnim kladama za dobitke preko trideset somova ti skrešu za porez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xa xa, pa ja ne verujem, sad je bilo udarno u vestima za ovu dvojicu sto su uhapsili zbog internet kladjenja :tzare:

 

KAzu da su oni omogucili igracima da se klade preko njihovog sajta, a podizali pare od kladionica... presmesno , pa to nije tacno :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovaj Milan i Csk-a :tzare: , ceo dan danas ne mogu nista da pogodim, uh :tzare:

Uf, dobro da sam zakasnio to igrat.Taj dubl sam mislio u supersportu uplatit..Heben dan za moj feeling, gledam one štuke Talijanske ko da mi ih je Bog poklonio i na kraju pm

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, dobro da sam zakasnio to igrat.Taj dubl sam mislio u supersportu uplatit..Heben dan za moj feeling, gledam one štuke Talijanske ko da mi ih je Bog poklonio i na kraju pm

Imam Cska 1 i 1X, a Milan 1X, Hanzu 1, ma nista ne ide :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam Cska 1 i 1X, a Milan 1X, Hanzu 1, ma nista ne ide :tzare:

Katastrofa i kod mene.Što god sam mislio danas odigrat ne bi prošlo, pa ću postit od kladionice večeras i na miru pogledat LP i ZOI :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra tekma Cibona -Olimpijakos :tzare:

 

Kakva dva prelaza Milan iz 1 u 2, a Udine iz 2 u 1

Edited by Bane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bem ti krv da ti jebem krv

:tzare::tzare::tzare:

 

http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=413563#hrono

 

au lebati soli, da nije tuzno i jadno, bilo bi smesno :tzare::tzare::tzare:

Ovo je samo još jedan dokaz koliko smo zapravo zaostali za zapadnim zemljama. I koliko država svojim smiješnim zakonima zapravo sprječava ljude da uspiju u bilo čemu.

 

Kod nas su ljudi koji se klade preko interneta gori od najgorih kriminalaca. U banci na spomen bilo kakvog internet klađenja uplate/isplate te gledaju krajnje sumljivo i samo što ne zovu policiju.

 

Koliko mi se čini samo je pitanje vremena kada će se uvesti neki ogromni porezi na online igre... jer čim vide da ljudi dobivaju neke novce, zašto ne bi i državni proračun imao koristi od toga...

 

Dobro je šef HR Microsofta rekao... da se Bill Gates kojim slučajem rodio u Hrvatskoj, i dan danas bi radio preko student servisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini mi se da će u HR zabranit internet klađenje s vremenom i učinit sve da padnu ove klade koje nisu u vlasništvu države :tzare:

U Makedonije vise od dve godina zakonom je zabranjeno internet kladenje, internet kazina i slicno, tacnije ne smes vrsiti transakcije sa kreditnom karticom ...zato i koristim Moneybookers, Click2Pay i slicne servise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Katastrofa i kod mene.Što god sam mislio danas odigrat ne bi prošlo, pa ću postit od kladionice večeras i na miru pogledat LP i ZOI :tzare:

Meni Cska bila 1 na jedna tiket, pa sad samo Udineze prosao na tiket gde mi je Bolton 2 i Inter 1, skoro dobitan tiket :tzare:

 

Dobra tekma Cibona -Olimpijakos :tzare:

 

Kakva dva prelaza Milan iz 1 u 2, a Udine iz 2 u 1

Kao slucajno se desilo to a? :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra tekma Cibona -Olimpijakos :tzare:

 

Kakva dva prelaza Milan iz 1 u 2, a Udine iz 2 u 1

Kako te izvuče :tzare:

 

Ovo je samo još jedan dokaz koliko smo zapravo zaostali za zapadnim zemljama. I koliko država svojim smiješnim zakonima zapravo sprječava ljude da uspiju i bilo čemu.

 

Kod nas su ljudi koji se klade preko interneta gori od najgorih kriminalaca. U banci na spomen bilo kakvog internet klađenja uplate/isplate te gledaju krajnje sumljivo i samo što ne zovu policiju.

 

Koliko mi se čini samo je pitanje vremena kada će se uvesti neki ogromni porezi na online igre... jer čim vide da ljudi dobivaju neke novce, zašto ne bi i državni proračun imao koristi od toga...

 

Dobro je šef HR Microsofta rekao... da se Bill Gates kojim slučajem rodio u Hrvatskoj, i dan danas bi radio preko student servisa.

Istina :tzare:

 

U Makedonije vise od dve godina zakonom je zabranjeno internet kladenje, internet kazina i slicno, tacnije ne smes vrsiti transakcije sa kreditnom karticom ...zato i koristim Moneybookers, Click2Pay i slicne servise.

Nešto sam načuo da i Slovencima sad rade neke restrikcije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako te izvuče :tzare:

 

 

Istina :tzare:

 

 

 

Nešto sam načuo da i Slovencima sad rade neke restrikcije

 

Hm to i bas i nije u redu, nije ustavno...moje pare mogu da trosim kako hocem i gde zelim...al jbg daleko smo od realnih ustavnih prava mi ovde u ovom regiju...jbg. Jos nas jebu politicke spodobe kojima je prvi interes da se kockas u njihovom kazinu.

 

Mislim da u ostatak EU-a nema takvih restrikcija nit verujem da ce biti restrikcija, osim Slovenije ko sto kazes...samo to nema nikakv efekat umesto da proviziju uzmu nase banke uzimaju je MB, Clic2Pay, Netteler...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako te izvuče http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

 

 

Istina :tzare:

 

 

 

Nešto sam načuo da i Slovencima sad rade neke restrikcije

 

Malo me je izvuklo prosao mi manji dubl, Cska 1X i Milan X2, ali bolje da je proslo Cska 1 i Hanza 1, tu su bile pare http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

 

Dobra noc http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

Evo nesto za sutra zanimljivo:

Kvota na Milan dosta pada a i dosta je visoko postavljena. Mislim da sutrenutno spremniji i bolji od Fiorentine koja ima rezultatsku krizu, mada ne igra tako lose.

Ovo po meni X2 :tzare: ili over 2,5 :tzare: gola ,

Udineze-Caljari 1 :tzare: ii 1X :tzare::tzare: :tzare:

 

:tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je samo još jedan dokaz koliko smo zapravo zaostali za zapadnim zemljama. I koliko država svojim smiješnim zakonima zapravo sprječava ljude da uspiju u bilo čemu.

 

Kod nas su ljudi koji se klade preko interneta gori od najgorih kriminalaca. U banci na spomen bilo kakvog internet klađenja uplate/isplate te gledaju krajnje sumljivo i samo što ne zovu policiju.

 

Koliko mi se čini samo je pitanje vremena kada će se uvesti neki ogromni porezi na online igre... jer čim vide da ljudi dobivaju neke novce, zašto ne bi i državni proračun imao koristi od toga...

 

Dobro je šef HR Microsofta rekao... da se Bill Gates kojim slučajem rodio u Hrvatskoj, i dan danas bi radio preko student servisa.

 

Ne samo sto smo zaostali nego je i gore od toga, bahatost, svirepost , pokvarenost i sam lopovluk ljudi koji ostale obicne nas smrtnike prave naivnim i glupim budalama :tzare::tzare: ma....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja mislim da hoce samo da ih zaplasi i da se to ne omasovi ,inace odose u bulu lokalne kladionice.Ja imam u svojoj zgradi kladionicu a za gotovo 2 meseca ove godine samo sam jednom usao ( i jos mi se posrecilo pa uzeo pare ), a nema dana da bar MIN 10 eura ne odigram na On-line.

 

Fali da ovo procitaju Dcicevi internet-policajci pa mi iskljuce INTERNET ili mi oduzmu racunar!!!

 

Koje gluposti i netacnosti iznose u vestima da te zaboli glava prosto od gluposti...

 

 

:tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...