Jump to content
Banega

03.03.2010.

Recommended Posts

Jesam, sto? http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

E nema mi mesta prebivalista opet u profilu :uredu: izgleda da sam ja nesto opet jebavao i nekako ponistio :uredu:

 

 

Danas ima nekog fudbala mora da se to resi u nasu korist :uredu:

Zbog ovog DESTE http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif :uredu:

 

Kao da si mi susjed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog ovog DESTE :uredu::uredu:

 

Kao da si mi susjed

:uredu:

 

 

 

 

Gledam sad u ponudi Unibeta Belgija U21-Malta U21 tip 1/1 je 1.60 ali i poluvreme 1 je 1,60 sto je ocito nemoguce :uredu: . Znaci bolje uzeti ovo drugo

 

ipak su posle nekih pola sata dok sam ja tumarao po netu, promenili koficijent na 1,54 tako da sad ima neke logike u tipu

Edited by Bane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna netko zbog cega je na Obalu bjelih kostiju 2.50 protiv Juzne Koreje, osim sto se igra u engleskoj???

juzna koreja je izgubila od srbije pre mesec-dva dana a pre toga ni oni se ne secaju poslednjeg poraza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od tebe se nažalost ne mogu niti očekivati drugačiji komentari. Nije to prvi put. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

kad sam u minusu prijavim :uredu: , kao i plus :uredu:

ali kad bih se samo hvalio kad dobijem stekla bi se opticka varka da samo dobijam :uredu:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif :uredu:

i da znam. ima ona narodna: hvalite me usta moja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od tebe se nažalost ne mogu niti očekivati drugačiji komentari. Nije to prvi put. :uredu:

mora malo biti i zajebancije. kakva bi to kafana bila :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ga po meni jedan solidan tip da se proba sa malo ulozeno

 

16:00

 

Jordan - Singapur 2 DNB @5.50 Unibet 4/10

 

pogledajte tabelu, statistiku, procenite i videcete da mi je nekako dosta visoka kvota na Singapur. Naime, Jordanu i Singapuru(njemu moguce i nereseno) neophodna je pobeda za prolaz dalje, ali ne verujem da je Jordan toliko bolja ekipa od Singapura iako igra pred domacom publikom. Razlog je jos jedan, sto je Jordan dao svega 2 gola , aprimio 3 za 5 utakmica, Singapur malo bolje stoji sto se tice postignutih, dao je 5, ali primio je cak 13, medjutim njemu je ovde dovoljan i samo bod jer se ocekuje pobeda Irana nad Tajlandjanima :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan dobri ljudi. Nek vam je sa srećom danas!

 

Evo i mene sa vama posle male pauze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz svima i tmurnog sarajeva i jedan prijedlog za danas

 

BIH-Ghana tip1@ 2.3 pregazicemo crnje :uredu:)

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ghana je predobra selekcija, mada danas igraju bez nekih vaznih igraca...Nas sastav je dosta dobar, ocekuje se pobjeda...za razliku od gledalaca :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz svima i tmurnog sarajeva i jedan prijedlog za danas

 

BIH-Ghana tip1@ 2.3 pregazicemo crnje :uredu: )

:uredu:

pazi da se oni ne poskidaju pa vas povijaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan, da nisam bio na poslu do sad dao bi vam jedan zicer: Makedonija - Crna Gora tip 1, mometnalno je 2:1 :uredu:

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...