Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

02.04.2010.

Recommended Posts

Ja tek nakon sta sam se prebio od kobasica i mladog luka sjetio sam se da je danas big petak..mah who cares.. bitno je da sad imam žgaravicu!! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan svima...

Tiket moj danasnji uplatni glasi WBa, Nadal, Soderling, Den Boch... zbog nestanka struje kasnim sa objavom Wba...

 

Ovo sve dolazi... :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda da je bilo, ako prodje prodje... ako ne 1 ,a pril je :uredu:

:uredu:

Stavljam Hajduk iz 2/2 na natjecanje u pola sest mi nestaje struje par trenutaka pre nego sto sam hteo da pritisnem enter :uredu:

Tako je meni neki dan krepala struja dok sam stavljao okladu.Prso sam ko petarda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je meni neki dan krepala struja dok sam stavljao okladu.Prso sam ko petarda

:uredu:

 

 

znas sta je jos recimo zeznuto kada igras poker turnir satima i ovako te nesto sjebe ili stavljas live oklade... ili 5 minuta pre tekmu , a ono ne stane.. KAd nema struje, osecam se ko' pecinski covek, samo mi treba onaj buzdovan i jedan kamen u ruci da lupam o glavu :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

MOram da konstatujem da Hl deli tecajeve sakom i kapom i da mi je blizu ta kladionica ne bi izlazio iz nje :uredu:

 

Soderlin-Berdih over 9,5 Iset sad gledam 1.85.... realnih je tu 1.5 tecaj :uredu: ..vi procenite dal gresim i dal se isplati juriti ovako sto danima i singlati.... ne znam samo kakvi su sa primanjem uplata , dal blokiraju ogranicavaju i slicno :uredu::uredu:

Edited by Bane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zagreb vodi u kornerima, a Hajduk u žutim kartonima, a tamo di je najbitnije ne vodi ni jedan ni drugi rezultat i dalje ZERO:ZERO!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:uredu:

 

 

znas sta je jos recimo zeznuto kada igras poker turnir satima i ovako te nesto sjebe ili stavljas live oklade... ili 5 minuta pre tekmu , a ono ne stane.. KAd nema struje, osecam se ko' pecinski covek, samo mi treba onaj buzdovan i jedan kamen u ruci da lupam o glavu :uredu:

Jednom kad sam igrao poker, tj. tamo negdje 2005 dok sam još bio na Bwinu nas je ostalo četvorica za stolom i ja vodeći u žetonima i meni rikne struja negdje oko četiri u jutro.Sve živo sam ispsovao i probudio pol susjedstva :nije:

 

Ali mi se jednom i posrećilo s nestankom struje :uredu: Ja na moru, meni jedna curka u sobi.Večer, vani grmi do ibera..i nestane struje :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda da je bilo, ako prodje prodje... ako ne 1 ,a pril je :nije:

 

 

 

HE he, a di je cast, mogo' bi i da castis onda, a ne moramo da ti verujemo nista :uredu:

 

 

 

:uredu:

Stavljam Hajduk iz 2/2 na natjecanje u pola sest mi nestaje struje par trenutaka pre nego sto sam hteo da pritisnem enter :uredu:

 

38 MINUT 0:0, posalji mejl Elektrani i zahvali im se :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da će ovaj Ramos lagano prdnut u fenjer!! :uredu:

Prvi set ul;ovio sam ga na koef 8 na bet365 :uredu:, al na sitno za 1 eur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi set ul;ovio sam ga na koef 8 na bet365 :uredu:, al na sitno za 1 eur

Čuj 8€ je 8€ ja sam za ticket dao 50kn a to je oko 7€!! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadal - Rodick .... tip 2, ili na hendiju za 1.85 +2.5 +3.5 zavisi gde odigrate i to u dublu Sa Soderling - Rodick Over 9.5 prvi set.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...