Jump to content
Sign in to follow this  
Banega

17.04.2010.

Recommended Posts

Kako me u Expekt ligi ide, a ne bi pogodil na kladari da se j.... :nije:

E pa ne može i pare i jare!! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ne može i pare i jare!! :nije:

Koliko si siguran u Zadar? stavio bi na tiket, sta mislis o Cibaliji X2?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko si siguran u Zadar? stavio bi na tiket, sta mislis o Cibaliji X2?

Ma štajaznam,nisam siguran u niš! Ali Zadar bi trebo dobiti,nakon što je navodno pustio Istri U Puli da ih pobijedi!

 

..a za Cibaliju ne znam,bo! :nije:

 

..igro sam sad za 3€ da ce Tevez dati gol!! :uredu:

Edited by baptista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma štajaznam,nisam siguran u niš! Ali Zadar bi trebo dobiti,nakon što je navodno pustio Istri U Puli da ih pobijedi!

 

..a za Cibaliju ne znam,bo! :nije:

 

..igro sam sad za 3€ da ce Tevez dati gol!! :uredu:

 

Moj tip dana je danas x2 na Man UTd...nadam se pobjedi....

 

Pozdrav svima...

Zasad sam nasao tri para koja stavim, i jos jedan se trazi trebalo bi biti Birmingen, ovaj Hal grad se bori za opstanak, ali taj tim nema pobede u gostima za ne poverovati, ekipa Birmingena je solidna ekipica, mozda se uz koji kiks Aston Vile do kraja uspe nekako nadoknaditi 9 bodovnu raliku i uci u mesto za ligu evrope, mada to cisto sumnjam, al ajde. Ne verujem da ce biti nekih kalkulacija u premier ligi, jer ako ih i tu ima, onda do mojega i kladjenje i sve :uredu:

 

Igram jos over Novak-Verdasko, Schiavone, Hajduk iz Kule i ako jos stavim Birmingen ili Zadar bice tecaj oko devetke, ulog ce biti oko 10 jevreja necu silovati http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma štajaznam,nisam siguran u niš! Ali Zadar bi trebo dobiti,nakon što je navodno pustio Istri U Puli da ih pobijedi!

 

..a za Cibaliju ne znam,bo! :uredu:

Zadar pred kraj sezone uvik pušta utakmice, igrači žive od kladionice i to je javna tajna. Ali mislim da danas neće pustit Interu jer nemaju zašto, pogotovo kad se još ne zna hoće li se igrat dogodine liga 16 ili 12 a inter je samo 6 bodova iza njih. Ko što je reka Zebić nakon utakmice, još mi stignemo ispasti, tako da ne virujem da će bit previše kalkulacija danas. Da sam doma bi se spustio do birtije isprid kuće i slušao što Sinovčić kaže pa onda tek odigrao, ali budući da san u Zagrebu nema informacija danas :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadar pred kraj sezone uvik pušta utakmice, igrači žive od kladionice i to je javna tajna. Ali mislim da danas neće pustit Interu jer nemaju zašto, pogotovo kad se još ne zna hoće li se igrat dogodine liga 16 ili 12 a inter je samo 6 bodova iza njih. Ko što je reka Zebić nakon utakmice, još mi stignemo ispasti, tako da ne virujem da će bit previše kalkulacija danas. Da sam doma bi se spustio do birtije isprid kuće i slušao što Sinovčić kaže pa onda tek odigrao, ali budući da san u Zagrebu nema informacija danas :uredu:

NAdam se da ce biti kako kazes, jer sam umesto Hajduka iz kule protiv Metalca morao da stavim Zadar http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

Kaze teta sto radi u kladi, e ne mozes na Hajduk samo 100 dinara :nije: , ja reko e neces daj drugi par da igram... tako da ko hoce i moze negde nek proba malo na Hajduk kod mene bila kofa 2.00. Hajduk se bori da ne ispadne, a Metalac igra lose na strani... :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos malo po pare u kladaru, a da sam jos stavio i Cambur 1 nego sam zakasnio za pola minuta, bilo bi kofa oko 30. ovako nesto skromnije al ne zalim se..

jutro

Dobro si ga ulovio. :uredu: Valjda će bit nešto i za mene danas, ponuda je dobra :nije:

 

Dobar dan :uredu:

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj tip dana je danas x2 na Man UTd...nadam se pobjedi....

 

Pozdrav svima...

Uh kakav drama...Pobjeda izborena u zadnjem napadu.....sada sve oci urpte na White Hart Lane, nadam se da ce Tottenham ponoviti igru iz proslog kola....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj mrtvi Novak nikad nema snage, ma koje gomno od tenisera, i on drugi teniser na svetu, a ne moze over da izadje sa Verdaskom, presmesno :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj mrtvi Novak nikad nema snage, ma koje gomno od tenisera, i on drugi teniser na svetu, a ne moze over da izadje sa Verdaskom, presmesno :uredu:

Tipican balkanski mentalni sklop sportista :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tipican balkanski mentalni sklop sportista :uredu:

MA majmun je. Igra dobro ceo turnir i onda samo kad oseti vunu, on se ko p...a pravi nesto kao nema snage vuce se po terenu ne trudi se... tako bilo i na rolangarosu prosle godine protiv Kolsrajbera, samo stao covek i rutinski ko od bede izgubio :nije:

 

 

zato RAFA KRALJ :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...