Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

28.04.2010.

Recommended Posts

Koeficient za Inter od 6.5 do 7.5? Jesu ovi bukmejkeri zdravi u glavi? :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ovaj sudija Frank de bekerle ili kao se vec zove normalan? Crven karton zbog sta?! :whaat: :whaat: :blink:

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ovaj sudija Frank de bekerle ili kao se vec zove normalan? Crven karton zbog sta?! :whaat: :whaat: :blink:

dobro je reka Blažićko, građenje lopte, ovaj ga je jedva taknuo a Busqets pada ko da ga je Mike Tyson šakom u glavu spucao. Šteta, ovako je očito da će i sljedećih 45 min barca napadati a inter neće ni u kontru jer im fali igrač. Tribala je bit odlična utakmica, al onda je sudac morao pokazati da je i on na terenu

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro je reka Blažićko, građenje lopte, ovaj ga je jedva taknuo a Busqets pada ko da ga je Mike Tyson šakom u glavu spucao. Šteta, ovako je očito da će i sljedećih 45 min barca napadati a inter neće ni u kontru jer im fali igrač. Tribala je bit odlična utakmica, al onda je sudac morao pokazati da je i on na terenu

 

Ja sam Interovac...Motta je zaslužio taj crveni karton ali Chivu bi isto morao dobiti crveni karton a ne žuti...

Zaista teška utakmica :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

FORZZZAAAAAAAAAAAA INTEERRRRRRRRRRRRRRR

 

Pozdrav do noćas :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inter zasluženo prolazi. Barca je danas bila neprepoznatljiva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A qq, ja citavo vece gledao Ronny-ja i na kraj izgubi 13-11 ,pfffffffffff,ispade moj favorit :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A qq, ja citavo vece gledao Ronny-ja i na kraj izgubi 13-11 ,pfffffffffff,ispade moj favorit :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe,kakva smiješna situacija..San Francisco popuši utakmicu na kraju 9.-og inninga,a vodio do 4:1,kakva komedija hehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Interovac...Motta je zaslužio taj crveni karton ali Chivu bi isto morao dobiti crveni karton a ne žuti...

Zaista teška utakmica :nije:

I ja sam Interovac...Motta nijje zaslužio taj crveni karton, a Chivu ne bi morao dobiti crveni karton jer je bio čisti start na loptu iz prosvjeda jer su nastavili igru dok je Sneijder ležao

Zaista teška utakmica u zadnjim minutama :nije:

Barca ako ne dobije sada sa igračem više 2/3 utakmice neka se svi redom strijeljaju. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_redface.gif

Barca jedvice dobila sa igračem više 2/3 utakmice i neka se svi redom strijeljaju zbog ispadanja :nije:

Inter zasluženo prolazi. Barca je danas bila neprepoznatljiva.

Inter zasluženo prošao. Barca i dalje neprepoznatljiva.

A qq, ja citavo vece gledao Ronny-ja i na kraj izgubi 13-11 ,pfffffffffff,ispade moj favorit http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_sad.gif

A kk, što si citavo vece gledao Ronny-ja i na kraj izgubi 13-11 ,pfffffffffff,žao mi je što ispade tvoj favorit http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_sad.gif

laku noć ekipa.. :whaat:

laku noć crodady.. :whaat: i dobro veče ekipa :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...