Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

28.04.2010.

Recommended Posts

Ne znam zašto je Kohlschreiber tako podcijenjen... :whaat:

Pa on je najbolji švabo, a i na zemlji pruža dobre partije (lani dobia Đoku 3x 6:4 u RG-u), a i ostale zemljake je dobro namučia tako da ja igram kontra 7,5 za 1.50 u SS-a. :whaat:

jedno je igrat protiv Nadala, drugo protiv Đoke, njega i ja mogu dobit kad ima loš dan. Rafa ova prva kola redovito rješava sa hendikepom, pogotovo protiv nezemljaša, što Kohli je. Al, da, hendikep je malo previsoko postavljen, 7,5 je puno, al opet, to je Rafa pa se ne isplati na tako malu kvotu riskirati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAA ne mogu virovat da san propustija Garciu-Lopeza protiv Hewitta! Pasmater kako mi je to promaklo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zašto je Kohlschreiber tako podcijenjen... :whaat:

Pa on je najbolji švabo, a i na zemlji pruža dobre partije (lani dobia Đoku 3x 6:4 u RG-u), a i ostale zemljake je dobro namučia tako da ja igram kontra 7,5 za 1.50 u SS-a. :whaat:

 

jedno je igrat protiv Nadala, drugo protiv Đoke, njega i ja mogu dobit kad ima loš dan. Rafa ova prva kola redovito rješava sa hendikepom, pogotovo protiv nezemljaša, što Kohli je. Al, da, hendikep je malo previsoko postavljen, 7,5 je puno, al opet, to je Rafa pa se ne isplati na tako malu kvotu riskirati.

6-1 6-3, ostavio je Kohlija na -8. Hate to say I told you so...but...I told you so :blink:

:blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

6-1 6-3, ostavio je Kohlija na -8. Hate to say I told you so...but...I told you so :whaat:

:whaat:

Daj čovječe nemoj na stranom jeziku, morao sam se namučit s googlovim prevoditeljem :blink:

 

Dobar dan svima :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj čovječe nemoj na stranom jeziku, morao sam se namučit s googlovim prevoditeljem :blink:

 

Dobar dan svima :blink:

morao sam, na hrvatskom ne zvuči baš nešto: Ne želim reći rekao sam ti...ali...rekao sam ti.

a i ima stvar Hate to say I told you so , pa mi automatski krene muzika u glavi :whaat: ...za razliku od onih glasova koji se inače tamo motaju :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

morao sam, na hrvatskom ne zvuči baš nešto: Ne želim reći rekao sam ti...ali...rekao sam ti.

a i ima stvar Hate to say I told you so , pa mi automatski krene muzika u glavi :whaat: ...za razliku od onih glasova koji se inače tamo motaju :blink:

Zahebavam se.Samo ti piši na Njemačkom koliko te volja :whaat:

 

Zaboravio sam na ove Hivese, nema ih u zadnje vrijeme ili se to meni čini jer ne gledam ove Vive, MTV-je i sl. već desetak godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna netko neku pouzdanu stranicu za provjerit ozlijeđene igrače i sl za fucu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna netko neku pouzdanu stranicu za provjerit ozlijeđene igrače i sl za fucu?

za one duže ozljede ih imaš par, najpouzdanija bi bila http://www.football-lineups.com/injuries/

a za ove nedavne ili day-to-day ozljede, igrače po upitnikom i sl. nema neke objedinjene stranice, al ima za svaku ligu posebno, znam da za premier ligu ima 5-6 stranica, ima i za talijansku (str. na talijanskom naravno), ima i za Bundesligu posebno, pa ipak tribaš malo bolje definirati što točno tražiš. A za to i postoji Google

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bet 365:

17:45 Al Jazira SC v Esteghlal Tehran (2 @2.20)

19:30 Al Ahli Jeddah v Al-Garrafa SC (over 2.5 @1.75)

:whaat: :whaat: :blink: :blink: :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

za one duže ozljede ih imaš par, najpouzdanija bi bila http://www.football-lineups.com/injuries/

a za ove nedavne ili day-to-day ozljede, igrače po upitnikom i sl. nema neke objedinjene stranice, al ima za svaku ligu posebno, znam da za premier ligu ima 5-6 stranica, ima i za talijansku (str. na talijanskom naravno), ima i za Bundesligu posebno, pa ipak tribaš malo bolje definirati što točno tražiš. A za to i postoji Google

Hvala.

Bio sam tražio za ove povuci potegni lige, nisam naveo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan prijedlog od mene za danas od MLB-a!!

 

St. Louis - Atlanta @1,65 :whaat::whaat:

 

Pozz....

 

Neka ti bude tako kako si napisao,a moj prijedlog je da danas Messi DAJE GOL!!@ 1,80 na Expektu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...