Jump to content
Sign in to follow this  
sportandlove

03.05.2010.

Recommended Posts

solidan dan jučer. jedan par na ultra narodnjaku me stajao dobrih novaca...

a to mi je bio jedan od jačih pickova jučer, ali naravno da je Aco sje... stvar čim je došao u Cedevitu. tko je gledao je mogao vidjeti potop u 3.četvrtini, a cijelo vrijeme su vodili :uredu:

 

post-3258-1272884504_thumb.jpg

 

:uredu: :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

solidan dan jučer. jedan par na ultra narodnjaku me stajao dobrih novaca...

a to mi je bio jedan od jačih pickova jučer, ali naravno da je Aco sje... stvar čim je došao u Cedevitu. tko je gledao je mogao vidjeti potop u 3.četvrtini, a cijelo vrijeme su vodili :uredu:

 

post-3258-1272884504_thumb.jpg

 

:uredu: :uredu:

A šteta stvarno lijep listić. Samo zašto kontra Zadra , pa mlate ih ove sezone non-stop a imaju sada score 10-0!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šteta stvarno lijep listić. Samo zašto kontra Zadra , pa mlate ih ove sezone non-stop a imaju sada score 10-0!

zato što zadar u pravilu ove sezone u gostima ostavi muda na masleničkom mostu i izgubi utakmicu redovito u zadnjoj četvrtini, zadnjih 5 minuta ne igraju. A Cedevitu su doma jedva dobili 2 razlike u PH. Čak je i mene koji san iz Zadra iznenadila ova pobjeda. Al ja san, naravno, navijački odigrao na Zadra @2.80.

 

 

Dobar dan svima iz oblačnog Zadra. Jugo ubija, u 10 min vožnje san 2 prometne jedva izbjega, 1 proletio kroz crveno, drugi mi izletio iz dvorišta bez da je uopće pogledao cestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to mi je bio jedan od jačih pickova jer je Zadar koma u gostima, rasprodali su dosta igrača i nisu dobili plaću već dulje vremena, a 10-0 imaju u našoj domaćoj ligi za prvaka koje nije neko mjerilo + uopće nemaju nekih kvalitetnih rješenja na klupi, sve su klinci koji nisu extra klasa...šut ih je bolesno išao mislim da je to ključ pobjede :uredu:

Cedevita je doma bila neporažena, pobjedili Partizan i Cibonu doma u NLB, Cibonu u doigravanju opet i bili na drugom mjestu tablice te imali samo jedan poraz (i to samo 2 razlike od Zadra u gostima - a zna se da Zadar doma igra duplo bolje nego u gostima). Digli su se u formi i imaju solidnu ekipu, svi su očekivali njihovu pobjedu. Izgleda da ih je ovo sa trenerom pogodilo i ja glupan igram na nekog tko ima unutarnjih problema s klubom netom prije utakmice :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan!

 

Od mene za noćas Chicago bijele čarape @ 1.55!! :uredu: :uredu:

Edited by baptista

Share this post


Link to post
Share on other sites

i naravno za kraj dana metsi... :uredu: :uredu:

 

post-3258-1272884827_thumb.jpg

Upravo sam uletio na reprizu tog inninga na ESPN Americi dok je Santana pustio walk na bases loaded i onda mu uleti home run..vidjelo se da je pao u depru.Onda ponovno home run s likom na prvoj..Vjerovatno najgori trenutak u karijeri mu je taj nesretni inning Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...